پیش از پایان محدودیت‌های دوهفته‌ای؛
وضعیت کرونا در استان قم دوباره به حالت نارنجی برگشته که خبر خوب و امیدوارکننده‌ای است به‌شرط آن‌که مردم بازهم رعایت اصول بهداشتی را در اولویت اول قرار دهند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی از مهم‌ترین دستگاه‌های خدمات رسان در بخش درمان می‌باشد که از زمان شیوع ویروس کرونا، در خط مقدم این مبارزه قرار گرفته است.
روایتی خواندنی از لاکچری ترین غسال کرونایی در همدان؛
هنوز گل و لای سیل آق قلا از لباس هایشان پاک نشده و خستگی های شبانه زلزله کرمانشاه را از یاد نبره اند ولی برای شکست ویروس کرونا که در کشور شبیخون زده تا پای جان در میدان اند و هر کدام گوشه ای از کار گرفته اند.
پیش از شروع محدودیت های دو هفته ای در قم ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از کاهش آمار بستری شدگان مبتلا به کرونا در قم به 488 نفر خبر داد.
غلامرضا صادق زاده رییس اداره امور شعب بانک ملی استان قم گفت: شهروندان برای قطع زنجیره ای کرونا از خدمات غیرحضوری بانک ها استفاده کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: وضعیت قم همچنان قرمز بوده و استان های همجوار قم نیز در وضعیت مشکی هستند و از این رو ترددها می تواند باز هم وضعیت شکننده قم را با پیک جدید بیماری رو به رو و بحران جدیدی بر استان تحمیل کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت:در حال حاضر نگران اوج‌گیری مجدد بیماری کرونا در اوایل آذر و شروع فصل سرما هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ تَن که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت بود جان خود را از دست دادند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کووید ۱۹ در این استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ تَن که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت بود جان خود را از دست دادند.
مدیران استان در حالی به دنبال راهکاری مقابله با شیوع بیماری کرونا هستند که ساختمان‌های پزشکان تبدیل به مأمنی امن برای ویروس کرونا در شهر قم شده‌اند.
مرور خاطرات اربعین؛
با توجه به شرایط جهانی و شیوع بیماری کرونا مردم کشورمان از جمله مردم قم از پیاده روی اربعین امسال جاماندند تصاویر حضور مردم قم در سال گذشته را مرور می کنیم.
همزمان با 24 مرکز استان در کشور؛
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم از اجرای ممنوعیت تردد خودروهای شخصی به خارج از استان بر اساس ابلاغ جدید ستاد ملی مدیریت کرونا خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه این ستاد برای خودروهای متخلف جریمه 500 هزارتومانی در نظر گرفته می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر ممنوعیت برگزاری هر نوع آموزش حضوری گفت: برگزاری هرگونه تجمع، روزبازارها، بازگشایی استخرهای سرپوشیده و ورزش‌های پربرخورد در قم ممنوع است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0