قضاوت با خودتان؛
از همان آغازین روزهای شیوع بیماری نیروهای داوطلب و جهادی از طلاب و بسیجیان وارد کار شدند و بدون این‌که فراخوانی داده‌شده باشد در بیمارستان‌ها مستقر شدند.
آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی با اشاره به شیوع بیماری کرونا بیان کرد: پیشنهاد ما این است مردم مؤمن و متعهد در یک روز و یک ساعت همگی در جای خود حالت تضرع و توبه و توسّل پیدا کنند، انشاء الله خداوند این بلا را از جامعه بشری رفع می‌کند.
معاون اول رئیس‌‌جمهور گفت: با سیاست جدید دولت برای کنترل کرونا که وزیر کشور آن را اعلام می‌کند، وارد یک دوره سخت‌گیری جدید خواهیم شد.
مدیرعامل سازمان پارک‌های قم:
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در راستای پیشگیری از همه‌گیری ویروس کرونا، بوستان‌هایی که در آن‌ها امکان جلوگیری از تردد شهروندان وجود داشته باشد تا عادی شدن شرایط شهر، غیرفعال بوده و پذیرای شهروندان نیست.
نگاهی به حال و هوای قم در روزهای همدلی؛
جهاد و خدمت در قم این روزها با جدیت ادامه دارد اما این موضوع تنها به مردان اختصاص ندارد چرا که زنان و در راس آنها خواهران بسیجی در خط مقدم مبارزه حضور دارند
این روزها که قم مثل همه شهرها درگیر ویروس کرونا شده شاهد رشادت هایی از بسیجی ها و جهادگران هستیم که حال و هوای دفاع مقدس را تداعی می کند.
جانشین پلیس راهور استان قم از اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف در سطح استان خبر داد و گفت: خودروهای پارک شده در کنار تفرجگاه‌ها، بوستان‌ها و پارک‌ها جریمه می‌شوند.
فرماندار قم خبر داد:
فرماندار قم گفت: از ۲۲ اسفندماه تاکنون، ۱۵۸ هزار مسافر ورودی به این استان مورد غربالگری قرارگرفته‌اند.
نیروهای حزب الله و شباب المقاومه در خیابان های قم و در حال ضدعفونی معابر و سطح شهر قم برای کنترل شیوع ویروس کرونا هستند.
قائم‌ مقام دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تا ساعت ۱۴ امروز سوم فروردین‌ماه ۶۰۰ نفر از همشهریان در بیمارستان‌های کامکار، فرقانی، امام رضا(ع)، علی ابن ابیطالب(ع) و شهید بهشتی بستری هستند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) خبر داد:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) بابیان این‌که سپاه در کنار ستاد مبارزه با کرونا خدمات گسترده ای را در راستای مقابله و درمان بیماری کرونا انجام می دهد، گفت: در طی یک ماه اخیر تنها در راستای مبارزه با سودجویی سپاه 50 انبار لوازم بهداشتی کشف شده است.
موکب هایی که در ایام عزاداری و یا شادی اهل بیت مشغول خدمت رسانی به مردم بودند این روزها تبدیل به موکب سلامت شدند.
با آغاز سال جدید ۳۰ پایگاه سلامت در سطح استان به‌منظور پایش،غربالگری و مشکوکین کرونا توسط ارتش مستقر شد که همشهریان پیش از مراجعه به بیمارستان‌ها می‌توانند با مراجعه به این پایگاه‌ها از وضعیت خودآگاه شوند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0