سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: محموله جدید واکسن کرونا هفته آینده به کشور خواهد آمد و مشکل کمبود در این زمینه رفع خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به‌آخرین وضعیت کرونا در قم گفت: ۲۰۴ بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم بستری هستند که ۵۲ نفر از آنها به‌دلیل وخیم بودن اوضاع جسمانی در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.
آخرین وضعیت کرونا در قم؛
کرونا هنوز وجود دارد به‌طوری‌که در ۲۴ ساعت گذشته یک نفر دیگر در قم براثر این بیماری جان خود را از دست داد اما بااین‌حال همچنان استقبال قمی‌ها از واکسن کرونا اندک است.
وزیر بهداشت در سفر به گیلان مطرح کرد:
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تزریق عمومی واکسن ایرانی کرونا در خردادماه و تا پایان فصل بهار انجام می‌شود گفت: این کار را از هفته آینده آغاز می‌کنیم و در ابتدا به شکل داوطلبانه و توسط همکاران ما انجام می‌شود.
در پی وضعیت قرمز کرونایی؛
اتاق اصناف مرکز استان قم با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به قرار گرفتن این استان در وضعیت قرمز کرونایی، تعطیلی فعالیت تمام اصناف گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ قم به مدت دوهفته را اعلام کرد.
روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه سالمندان بالای 70 سال بدون هیچ محدودیتی به‌یکی از مراکز واکسیناسیون کرونا مراجعه و واکسن خود را دریافت نمایند.
مدیر گروه تحقیقات واکسن برکت اعلام کرد در حال حاضر یک میلیون دز واکسن تولید کرده‌ایم و آمادگی داریم بعد از طی مراحل قانونی در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرند.
آخرین وضعیت کرونا در قم؛
۶ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته براثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند که نشان می‌دهد این بیماری هنوز تمام نشده است.
استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در قم گفت: مراسم شب‌های قدر با جمعیت محدود و در فضای باز برگزار شود.
آخرین وضعیت کرونا در قم ؛
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به فوت ۵ بیمار طی ۲۴ ساعت منتهی به دهم اردیبهشت در این استان گفت: وضعیت عمومی ۱۱۱ بیمار کرونایی دیگر نیز وخیم است.
وزیر بهداشت در زنجان مطرح کرد؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی‌کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده‌ای تلاش می‌کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به اینکه موج چهارم کرونا همه کشورهای جهان را وارد بحران کرده گفت: همه شهرهای ایران نیز درگیر موج چهارم کرونا شدند.
متخصص بیماری های عفونی در گفتگو با قم فردا:
این متخصص بیماری های عفونی با اشاره به اینکه در حال حاضر سرماخوردگی نداریم و هر بیماری می تواند کرونا باشد، گفت: هر علامتی مثل تب، آبریزش بینی، عطسه، سرفه می تواند علامت کرونا باشد، کسانی که این علامت ها را دارند باید چند روزی خود را قرنطینه کنند و با دیگر در تماس نباشند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0