هدف اصلی دشمن در انتخابات، دو قطبی سازی است
ذوالنور درگفت و گوبا قم فردا:
هدف اصلی دشمن در انتخابات، دو قطبی سازی است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هدف اصلی دشمن در این انتخابات، دوقطبی سازی است که به حول و قوه الهی و با بصیرت ملت ولایتمدار ایران به هدفش نخواهد رسید.

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره اهداف دشمن در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: هدف اصلی دشمن در این انتخابات، دوقطبی سازی است که به حول و قوه الهی و با بصیرت ملت ولایتمدار ایران به هدفش نخواهد رسید.

وی افزود: تمامی دستگاه های ذی ربط در امور انتخابات با آمادگی کامل و انجام تدابیر لازم، اجازه نخواهند داد که بعضی ها بخواهند همانند انتخابات سال 88، به امنیت و آرامش جامعه و رای مردم خدشه ای وارد کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص وظایف این کمیسیون در انتخابات خاطرنشان کرد: اگرچه بعضی ها، برخی را از درون برای ایجاد ناامنی تحریک می کنند اما، کمیسیون امنیت ملی با چهار وزارتخانه حوزه کاری و ماموریتی خود شامل وزارت اطلاعات، وزارت دفاع، وزارت کشور، وزارت امور خارجه و همچنین نیروی انتظامی اوضاع را تحت کنترل دارد.

وی با اشاره به ورود جریان انحرافی به عرصه انتخابات و اهداف این جریان بیان داشت: هدف این جریان، حفظ موجودیت و حیات خودش است و این در حالی است که برخی افراد شاخص این جریان دارای پرونده های قضایی هستند و احتمال رد صلاحیت آن ها بالاست.

 انتهای پیام/

برچسب ها : ذوالنور