فیلم صفر تا صد نا امنی ایجاد شده توسط معتاد متجاهری به نام مهرداد سپهری برای مردم را می بینید.
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به اینکه شبکه ملی اطلاعات از مشکلات اجتماعی فراوانی جلوگیری می کند، گفت: با توجه به درگیری روزمره خانواده ها با فضای مجازی افزایش سواد رسانه ای خانواده نیاز ضروری امروز جامعه است.
مدیرکل بیمه سلامت استان قم خبر داد:
مدیرکل بیمه سلامت استان قم با اشاره به سالروز تصویب قانون بیمه سلامت همگانی گفت: از تلاشگران عرصه سلامت در هفته بیمه سلامت تجلیل به عمل خواهد آمد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه 4 هفته از پیک جدید بیماری کرونا گذشته است گفت: همشهریان به یکدیگر امر به معروف کرده و اگر کسی ماسک ندارد به او محترمانه تذکر دهند.
مدیرمسئول روزنامه نابینایان ایران سپید:
مدیرمسئول روزنامه نابینایان ایران سپید با اشاره به نبود سیستم حمایت شغلی از نابینایان در کشور، گفت: سهمیه 3درصدی استخدامی که برای افراد معلول است متاسفانه در کشور درست اجرا نمی شود و در بسیاری از ارگان ها مانند آموزش و پرورش به بهانه های مختلف علیرغم مدارک بالا آنها را قبول نمی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از راه‌اندازی پلیس امنیت اقتصادی در استان خبر داد و گفت: این مهم به‌منظور مبارزه با کالای قاچاق و جرائم اقتصادی انجام‌ شده است.
قم فردا گزارش می دهد؛
شاید خیلی زمان ها هنگام بازگشت از محل کار در خلوتی کوچه و خیابان کودکانی را مشاهده کنیم که برای انجام خریدهای کوچک،توسط والدین به بیرون ازمنزل فرستاده شده اند ، یا کودکانی را مشاهده کنیم که زیورآلات زیادی به دست و گردن داشته باشند یعنی بهترین فرصتی که والدین ناخواسته به سود جویان و فرصت طلبان میدهند
قم فردا گزارش می دهد؛
با توجه به شیوع بیماری کرونا اهمیت الکترونیکی و غیرحضوری شدن خدمات در کشور به خوبی برای همه مشخص شد که البته در این موضوع برخی ارگان ها وادارات گام های موثری برداشته اند که امیدواریم تمام ادارات دولتی به این سمت حرکت کنند.
هم زمان با موج سوم کرونا؛
یکی از اصلی‌ترین نیازهایی که اغلب بیماران کرونایی دارند کپسول اکسیژن است که در روزهای اخیر تهیه آن و حتی استفاده از آن برای بسیاری از خانواده‌ها سخت شده است.
این روزها که کرونا مهمان ناخوانده و منحوس خانه های مردم و شهروندان قمی شده است، جهادگران بی ادعا و بچه هیئتی ها بیش از پیش پای کار هستند.
بعد از گذشت سال ها؛
سالیان زیادی است که بحث دولت الکترونیک در کشور مطرح‌شده و باروی کار آمدن هر دولتی این موضوع در سخنان مقامات دولتی بیان می‌شود لیکن علیرغم تبلیغات انجام‌شده خروجی مشخصی از آن مشاهده نمی‌گردد.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر رعایت محدودیت‌های طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح شهر، گفت: کارشناسان سازمان با ۱۰ تیم نظارتی بر تعطیلی بوستان‌ها و رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی نظارت دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر دیگر چیزی را به عنوان سرماخوردگی نباید حساب کرد بلکه هرگونه علائمی مانند آب‌ریزش بینی و کوفتگی نشانه کروناست و باید افراد درگیر به آنها قرنطینه شوند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2