عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اردوهای راهیان نور را سبب تقویت سرمایه فرهنگی و روحیه و نگاه انقلابی در کشور دانست.
مدیر ستاد اقامه نماز استان قم مطرح کرد؛
دبیران اقامه نماز قم در نشست همفکری، راهکارهای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی نوروز 1398 را بررسی کردند.
کارشناس محیط‌زیست در گفتگو با قم فردا:
کارشناس محیط زیست گفت: برخی از ارگان ها نمی‌خواهند بپذیرند که شرایط دریاچه نمک بحرانی است و با توجه به منابع معدنی که در دریاچه نمک قم وجود دارد مدام بر این موضوع اصرار دارند که یک گنج و یک ثروت زیاد در منطقه وجود دارد که باید استحصال شود.
ضرورت حمایت از تولید داخلی زمانی اهمیت خود را نشان می‌دهد که کشورهای بیگانه به هر دلیلی از جمله سیاسی اقدام به تنگ کردن رابطه به خصوص در زمینه اقتصادی می‌کنند و در این زمان است که اگر کشور نتواند نیازهای خود را برطرف کند با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.
در پس نگاه مسئولان صورت می گیرد؛
امروز در استان قم با توجه به تاکیدات فراوان اما هنوز هم نماهای غربی یا همان نمای رومی در ساختمان های استان خودنمایی می کند و روز به روز در حال افزایش است.
استاد حوزه:
این کارشناس در حوزه مسائل دینی، فرهنگی و سیاسی با اشاره به اینکه بی توجهی ما به شعارهای انقلاب، ریشه آسیب‌ های کشور است، گفت:سبک زندگی اسلامی ایرانی شاه کلید تحقق مطالبات بیانیه گام دوم انقلاب است.
با سخنرانی دبیر تشخیص مصلحت نظام؛
همایش «مبلغین جهان اسلام و گام دوم انقلاب اسلامی » با سخنرانی دکتر محسن رضایی، دبیر تشخیص مصلحت نظام روز یکشنبه در مجتمع امام خمینی(ره) قم برگزار می شود.
در اختتامیه جشنواره ابوذر مطرح شد:
اختتامیه چهارمین دوره جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر شب گذشته در قم برگزار شد.
کالابرگ یا افزایش یارانه نقدی؟
این روزها همه مسئولان در تلاش اند تا سطع معیشت مردم را بالا ببرند؛ امری که نیاز به یک هم افزایی جامع در سطح ملی با کمک همه مسئولان و مردم دارد.
گزارش قم فردا از چهارشنبه تحریف شده؛
در چند سال اخیر چهارشنبه آخر سال به بزرگترین دغدغه برای خانواده ها تبدیل شده است در حالی که می توان با یک برنامه ریزی دقیق و تبلغات مناسب و با یک تیم حرفه ای این آتش بازی ها انجام بگیرد.
معاون تربیت وآموزش سازمان فضای مجازی بسیج:
معاون تربیت وآموزش سازمان فضای مجازی بسیج گفت: نسرا ارتقا سطح سوادرسانه وفضای مجازی عموم بسیجیان باهدف نقش آفرینی موثردرفضای مجازی،بهره مندی بیشترازفرصتهای موجودبااستفاده ازظرفیتهای فضای مجازی را دنبال می کند.
روزهای پایانی هر سال و البته روزهای آغاز سال نو، ایام رونق سفرهای «راهیان نور» است و این نوشتار می کوشد تا زائران وادی عشق و جنون را یار و همراه باشد.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تدوین برنامه 50 سالگی انقلاب برای محیط زیست قم را ضروری دانست، گفت: محیط زیست قربانی توسعه ناپایدار در کشور است و خودروها منابع اصلی آلودگی هوا هستند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1