در گفتگوی مردم با قم فردا مطرح شد؛
با توجه به محبوبیت امام خمینی(ره) در میان مردم نه‌تنها ایران بلکه میان همه آزادی خواهان جهان روز رحلت ایشان یکی از سخت‌ترین روزهایی بود که در خاطر همه باقی‌مانده است .
محافظ حضرت امام خمینی(ره):
موسوی محافظ حضرت امام خمینی با اشاره به اینکه روز رحلت حضرت امام غمگین‌تر روز قم بود گفت: به علت حرکت جمعیت بالای مردم برای شرکت در مراسم رحلت امام اتوبان قم تهران بسته شد تاجایی که مردم خودروها را در 50 کیلومتری پارک می‌کردند و بقیه راه را پیاده می‌رفتند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: درحال حاضر ۹۸ معدن با سرمایه‌گذاری بیش از یکهزار و ۶۵ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای یکهزار و ۲۹۴ تن در استان فعال است.
رئیس قوه قضائیه گفت: نتیجه بی توجهی به اولویت‌ها در اجرای قانون، تخریب آلونک‌ها به جای برخورد با کاخ سازی‌های غیرقانونی در مناطق خوش آب و هوای کشور است.
استاندار قم گفت: حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران از امشب(یکشنبه ۱۱ خردادماه) با رعایت پروتکل های بهداشتی ۲۴ ساعته پذیرای عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم:
میرشکار، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم با اشاره به توزیع 21 هزار بسته معیشتی در ماه رمضان به تناسب تعداد افراد خانوار، گفت: برنامه اصلی ما در سال 99 اشتغال و توانمندسازی نیازمندان است .
رئیس انجمن مطالعات اجتماعی حوزه:
حجت الاسلام خیری، جامعه شناس با اشاره به اینکه امروز تغییر نظام های معنایی زندگی که باعث تغییر در سبک های زندگی شده است، گفت: حادثه رومینا اشرفی نتیجه رها بودن و عدم مدیریت فضای مجازی است.
مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: آن دسته از متقاضیانی که نسبت به ثبت‌نام در مرحله اول و دوم طرح اقدام ملی مسکن اقدام نموده‌اند،‌ باید طبق برنامه زمان‌بندی با مراجعه به سایت tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: اگر دانش‌آموزان در امتحانات خرداد حضور نیابند یا مردود شوند، می‌توانند در امتحانات شهریور شرکت کنند.
مسئول بسیج دانشجویی قم مطرح کرد؛
رفعت نژاد مسئول بسیج دانشجویی قم با اشاره برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه با محوریت بسیج دانشجویی قم در جمکران گفت: 20 تن الکل توسط بسیج دانشجویی قم تبدیل به محلول ضدعفونی شد همچنین فرمولاسیون چندین نوع ژل ضدعفونی توسط بسیج دانشجوی قم ابداع شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم:
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم گفت: سپاه و بسیج با نظارت بر توزیع محصولات در زمینه ساخت و بهره برداری کارگاه‌های زود بازده تولیدی در مناطق روستایی حمایت می‌کند.
مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره فعالین فضای مجازی و تولید محتوا در حوزه تعلیم و تربیت تا 30 خرداد امسال است.
همسر شهید ناجا در گفتگو با قم فردا:
علیمرادی همسر شهید همایی فصیح با اشاره به اینکه تحریم ناجا توسط آمریکا نشانه دشمنی آمریکا با ملت ایران است گفت: مبارزه با اشراری که نه‌تنها در منطقه بلکه در جهان شناخته‌شده بودند همه این‌ها با تقدیم شهدای ناجا حاصل‌شده است که جامعه جهانی باید قدردان این باشد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1