در ماه رمضان یکی از مشکلات روزه داران بوی بد دهان است که هم خود شخص و هم اطرافیان را اذیت می کند به همین دلیل برخی از دلایل و راه های رفع آن را بررسی می کنیم.
مشاور شهردار قم در امور خانواده شهدا و ایثارگران با بیان اینکه تاکنون دو جلد کتاب با محوریت معرفی شهدای والامقام شهرداری قم منتشرشده است، گفت: در حال حاضر نیز کتاب شهید صادقی در دست چاپ و کتاب شهید کریمی نیز به‌عنوان چهارمین شهید شهرداری قم در مرحله جمع‌آوری اطلاعات است.
وزیر بهداشت در زنجان مطرح کرد؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی‌کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده‌ای تلاش می‌کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
متخصص بیماری های عفونی در گفتگو با قم فردا:
این متخصص بیماری های عفونی با اشاره به اینکه در حال حاضر سرماخوردگی نداریم و هر بیماری می تواند کرونا باشد، گفت: هر علامتی مثل تب، آبریزش بینی، عطسه، سرفه می تواند علامت کرونا باشد، کسانی که این علامت ها را دارند باید چند روزی خود را قرنطینه کنند و با دیگر در تماس نباشند.
گزارشی از یک سالگی برنامه شاد؛
یکسال از رونمایی از شبکه شاد می گذرد؛ شبکه ای که قرار بود تمام آموزش ها در بستر آن ادامه پیدا کند اما چالش های زیرساختی این شبکه آن را از استانداردهای یک پلتفرم آموزشی دور کرده است.
سرپرست مشارکت‌های مردمی بهزیستی قم خبر داد
سرپرست اداره مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی قم از آغاز به کار پویش ضیافت همدلی در ماه مبارک رمضان در قم خبر داد
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با قم فردا:
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این که مسافرت های نوروزی عامل اصلی پیک چهارم کرونا است، گفت: نباید اجازه سفرهای نوروزی داده می شد.
فرمانده انتظامی قم گفت: در بازرسی از یک دستگاه کامیون یخچالدار حامل فرآورده‌های لبنی یک محموله گوشی تلفن همراه و دوربین مداربسته به ارزش ۶۰ میلیارد ریال کشف شد.
استاندار قم در بازدید از آخرین ‌وضعیت روند اجرایی متروی قم بر ضرورت تکمیل و بهره‌برداری از مرحله نخست این طرح تا پایان خردادماه سال جاری تاکید کرد
عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در گفتگو با قم فردا:
عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با بیان این‌که خانواده محوری در کشور مغفول مانده است، گفت: وجود ۱۲ میلیون جوان مجرد تهدیدی جدی برای خانواده‌ها و جامعه است.
آیت‌الله فاضل لنکرانی:
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار با اشاره به اهمیت فعالیت های هلال احمر در مواقع بحرانی، گفت: هلال احمر به مردم به عنوان «الخلق عیال الله» نگاه کند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم با تاکید بر ضرورت راه اندازی نمایشگاه دائمی عرضه تولیدات اشتغال خانگی زنان گفت: تا زمانی که چنین نمایشگاهی راه اندازی نشود نمی توان از مبحث اشتغال خانگی زنان حمایت عملی صورت بگیرد.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان قم ;
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان قم با اشاره به وضعیت بسیار بد کرونایی در قم از اقدام پیشگیرانه ی آموزش و آگاه سازی عمومی خبرداد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3