مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج قم:
مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج قم با اشاره به مسابقه تیم ها در 48 ساعت، گفت: نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج استان قم در سه محور برگزار خواهد شد.
گزارشی از روند نوسازی تاکسی در قم؛
افزایش قیمت خودرو باعث کندی روند نوسازی‌ تاکسی‌های فرسوده در قم شده و رانندگان توان پرداخت اقساط تسهیلات اختصاص یافته را ندارند.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
افزایش سقف وام ازدواج در روزهای اخیر موجب نگرانی جوانان و مسئولان شده است که در نوع خود جالب‌توجه است.
پس از سقوط هواپیمای اوکراینی،مادر شهید امیر اشرفی از شهدای حادثه سقوط هواپیما دلنوشته‌ای را نوشت که بخشهایی از آن را در زیر بخوانید.
معاون هلال احمر قم:
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم گفت: اولویت کمک‌های اهدایی مردم قم به مردم سیل زده مناطق جنوب و جنوب شرقی کشور نیازهای فوری آسیب دیدگان و کمک های نقدی باشد.
مسئول ستاد کمک‌های مردمی قم :
مسئول ستاد کمک‌های مردمی قم با اشاره به این‌که استان قم استان معین سیستان و بلوچستان نیست گفت: به‌واسطه همدلی که همیشه در استان قم وجود داشته پرچم قم در کمک به هم‌وطنانی که با بحران‌ها مواجه هستند همواره برافراشته بوده است.
بارندگی‌های شدید در روزهای اخیر موجب وقوع سیل در بسیاری از شهرهای سیستان و بلوچستان شده است به‌طوری‌که برخی از روستاها به‌صورت کامل زیرآب رفته‌اند اما واکنش سلبریتی ها به این اتفاق قابل‌توجه است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به کم کاری نهادهای فرهنگی در فضای مجازی، گفت: امروز در فضای مجازی نگاه و باور جوانان توسط دشمنان تغییر کرده است.
وقتی امپراطور گریه می‌کند!
«امپراطور کوزکو» دختر قمی که در اینستاگرام فعالیت می‌کند؛ به بهانه سقوط هواپیمای اکراینی همه چیز را زیر سوال برده و می‌گوید: "عموی من واقعا در حلبچه شهید شده!؟ عموی من را واقعا صدام زده!؟"
خانم ملایی مادر شهیده حسنی در دیدار اعضای بسیج دانشجویی؛
مادر شهیده حسنی با اشاره به اینکه دانشجویان راه دشمنان را در عرصه مجازی ببندند، گفت: یکی از بزرگترین وظایف ما، بصیرت افزایی است اگر در زمینه بصیرت افزایی دست ما خالی باشد، دشمن از ما جلو خواهد زد.
مدیرکل راه و شهرسازی قم:
مدیرکل راه و شهرسازی قم از اجرای ۱۰ طرح بازآفرینی شهری در سطح بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری قم، بااعتباری بالغ‌بر ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: این طرح‌ها سال آینده افتتاح خواهد شد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی استقبال والدین از نام قاسم بسیار زیاد شده بطوری که در مدت 5 روز، 20 کودک به اقسام این نام، نامگذاری شده‌اند.
انقلاب اسلامی ایران در روزهای اخیر شاهد به شهادت رسیدن سرداری بود که از ابتدای انقلاب در خط مقدم نبرد حضور داشت که درنهایت به شهادت رسید و به جمع یاران شهیدش پیوست.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1