رئیسی معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا از مردم شریف استان قم عذرخواهی کرد.
گزارش قم فردا از معیشت این روزهای کارگران؛
امروز معیشت یکی از مهمترین مسائل در کشور است که به دلایل مختلفی همچون تحریم و سوء مدیریت درکشور باعث افزایش فشار بر قشر کارگر شده است و این قشر که با حداقل ها در حال گذراندن زندگی خود است زیر بار این فشار اقتصادی درحال له شدن است.
قم فردا گرارش می دهد؛
با مشارکت بسیجیان طرح محله محور شهید سلیمانی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و استان انجام شد که تاثیر بسزایی در کنترل این بیماری داشت که لازم است با همکاری مانع از بازگشت به روزهای قرمز کرنایی شویم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در دیدار با آیت‌الله سعیدی تولیت حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها ضمن ابراز تأسف نسبت به برخی اظهارنظرها در مورد قم، گفت: بر اساس گزارشات کارشناسان بهداشت و درمان مستقر در نماز جمعه بیش از ۸۰ درصد مردم به صورت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کردند.
کارشناس ارشد بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران:
کارشناس ارشد بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این‌که نباید تجربه تلخ خون‌های آلوده در واکسن کرونا تکرار شود، گفت: ساخت واکسن ایرانی بهترین راه‌حل است.
با گذشت ۴ سال از ابلاغ سیاست های کلی خانواده از سوی رهبر انقلاب؛
بعد از گذشت ۴ سال از ابلاغ سیاست‌های کلی خانواده از سوی رهبر انقلاب که بر ضرورت فرزندآوری تأکید شده است، وام ۷۰ میلیونی را می‌توان اولین اقدام عملی مسئولان در جهت فرزندآوری دانست.
گزارش قم فردا از آخرین وضعیت کرونا در استان؛
بستری شدن 111 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های قم نشان می‌دهد که در وضعیت زرد هم نباید این بیماری دست‌کم گرفته شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم از جان باختن یکی از بیماران کرونایی قم طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان خبر داد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قم گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه آزمون های سنجش مهارتی و تعیین صلاحیت حرفه ای‌ با مشارکت هشت هزار و ۶۸۸ تَن در این استان برگزار شد.
تعطیلات فرصتی فراهم می کند که مردم بار سفر را ببندند و به‌سمت شمال کشور که همواره مقصد بسیاری از هموطنان در تعطیلات و ایام مختلف است حرکت کنند اما این مسافرت‌ها در شرایط قرمز کرونایی بازی با جان مردم این مناطق است چرا که هرگونه اجتماعی وضعیت آمار ابتلا به کرونا را بدتر می‌کند.
مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش قم گفت:با توجه به آبی شدن وضعیت کرونایی قم،‌کلاس‌های حضوری درمدارس با ظرفیت حداکثر ۱۰ نفر دایر می‌شود.
قم فردا گزارش می دهد؛
طی سال های گذشته وام ازدواج از سه میلیون به 50میلیون رسیده است اما این افزایش تاثیری در افزایش ازدواج نداشته است به همین دلیل وقت آن رسیده مسئولان به جای افزایش رقم وام ازدواج که تلاش کم ثمری برای افزایش ازدواج‌ها بوده، تدبیری بنیادین و ریشه‌ای برای رفع مشکلات جوانان و افراد در سن ازدواج بیندیشند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3