آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، مساله معیشت طلاب را مهم دانست و گفت: معیشت از مشکلات اولیه طلاب است که باید درباره آن تدبیری اندیشید.
عضو شورای اسلامی شهر قم در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: مدیرکل فعلی تامین اجتمای آقای دادخواه رویه ای در پیش گرفته که جلوی تعویض، تمدید و ارائه دفترچه خدمات درمانی تامین اجتماعی کارگران شهرداری را گرفته است.
در پی اظهارات اخیر معاون شهردار صورت گرفت؛
در پی اظهارات اخیر غلامرضاجانقربان معاون شهردار مبنی بر انجام خدمت‌رسانی به منطقه جمکران، ساکنان جمکران برای مناظره با معاون شهردار قم اعلام آمادگی کردند.
در پی گمانه زنی های روزهای اخیر؛
38سال از ربوده شدن 4 دیپلمات ایرانی از جمله تقی رستگار مقدم می گذرد و هنوز شهر قم چشم انتظار گم شده خود است و این روزها خبرهایی به گوش می رسد که گمشده قم پیدا شده است.
سخنگوی اورژانس ۱۱۵ قم با اشاره به افزایش تصادفات در محور کهک، گفت: درآمار سه ماه ابتدایی سال جاری که البته بیشتر آمار مربوط به 20اردیبهشت به بعد است از 4642مورد تصادف 7528نفر مجروح شده اند که از این تعداد 35نفر فوت کرده اند.
مراسم کلنگ زنی ساخت هزار واحد مسکونی برای محرومان در قم با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.
شهردار قم گفت: 5 قرارداد سرمایه‌گذاری دیگر در دستور کار شورای سرمایه‌گذاری شهرداری است که سعی داریم در نیمه نخست سال تعیین تکلیف شود و بتوانیم خدمات بهتری را به مردم ارائه کنیم.
یادداشت مدیر مسئول؛
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم در حالی از ارائه خدمات به ساکنان منطقه جمکران خبر داده است که با واقعیت‌های موجود فاصله دارد.
در خواست ذوالنور از شهروندان قمی؛
نماینده مردم قم گفت: شروع اقدامات مردمی برای مبارزه با کرونا از قم صورت گرفت و این اقدامات تبدیل به الگو شده و به شهرها و استان های دیگر نیر تسری پیدا کرد، امیدواریم مردم قم همچنان الگوی مبارزه با کرونا باقی بمانند.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم:
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم بااشاره به اینکه تهدید های کرونا را تبدیل به فرصت نمودیم، گفت: کمبود نهاده‌های دامی در ماه‌های گذشته و کاهش جوجه‌ریزی عامل مهم گرانی مرغ و تخم‌ مرغ است.
معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت خارجی سازمان صمت:
امیر حسین پروان با اشاره به کاهش قیمت مرغ با ورود 250تن مرغ منجمد به بازار، گفت: هیچ گونه کمبودی در کالای اساسی در استان نداریم.
معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه قم،‌ گفت: به منظور ایجاد درآمد پایدار برای بقاع متبرکه ، راه اندازی نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در ۲۶ بقعه استان برنامه‌ریزی شده‌که از این تعداد تاکنون ۱۱ نیروگاه آماده بهره‌برداری است.
شهردار قم:
شهردار قم با اشاره به اینکه باغ پرندگان تا شهریور افتتاح خواهد شد، گفت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و شهرداری هستند البته به طور سالم و بدون سیاست زدگی و قبیله ای چرا که اگر مطالبات مردم و مشکلات شهر به درستی به مدیریت شهری منتقل شود می توانیم به یک توسعه شهری پایدار و درست برسیم.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0