عضو شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر نسبت به تغییر طرح تفصیلی در محدوده بافت تاریخی معترض بوده و هستند گفت: مجددا امسال هم در کمیسیون شهرسازی از دست‌اندرکاران این امر دعوت کردیم و گزارش خواستیم و عنوان شد که مانع همچنان وجود دارد.
گزارش تصویری
در شب میلاد حضرت علی(ع) حرم مطهر حضرت معصومه(س) حال و هوای خاصی دارد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان دی ماه در موضوع ساخت و ساز در قم رشد قابل توجهی داشتیم و مانند برخی از استان‌ها با رکود مواجه نبودیم.
معاون خدمات شهری شهرداری قم در گفتگو با قم فردا :
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه رفع نواقص باغ پرندگان از اولویت های مهم برای جلوگیری از تکرار، گفت: تمام الزامات در احداث باغ پرندگان رعایت شده است.
نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس در حال برگزاری است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا حدود 1500نفر فوت کرده اند، گفت: هنوز کرونای انگلیسی در قم مشاهده نشده است.
مسئول کارگروه‌های تخصصی مجمع نمایندگان قم خبر داد؛
مسئول کارگروه‌های تخصصی مجمع نمایندگان قم از انحراف در مسیر اجرای پروژه‌های سفر رهبر معظم انقلاب به قم خبر داد و خواستار ورود مسئولان به این موضوع شد.
مظلومیت قم با کج سلیقگی مسئولین؛
باتوجه به کاهش رتبه قم در مبارزه با کرونا و اعمال محدودیت های سفر در استان های مسافر پذیر و حضور مسافران در قم باید استان قم هم در این لیست محدودیت ها برای تعطیلات پیش رو قرار می گرفت تا در آینده اتهامات و برچسب هایی برای شیوع موج جدید به قم زده نشود.
آخرین خبرها از ریزش معدن ونارچ در قم ؛
ظهر امروز معدن منگنز ونارچ در قم ریزش کرد که متاسفانه یکی از کارگران در این حادثه جان خود را از دست داد.
مدیرکل دامپزشکی قم تاکید کرد که موردی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان از هیچ یک از مرغداری‌های صنعتی و روستایی استان گزارش نشده است.
به همت بسیج پزشکان قم؛
نوزدهمین طرح ویزیت و داروی رایگان در قم برگزار شد.
مسئول کارگروه های تخصصی مجمع نمایندگان قم گفت:اردوگاه ملاصدرا در کهک که زیر نظر آموزش و پرورش استان قم است تغییر کاربری دارد اما با کدام مجوز...
بختیاری نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم در میزگرد بررسی مصوبات سفر رهبری به قم بیان کرد: تعدادی از مدیران استان هنوز هم بخشی از مناطق شهر قم را به رسمیت نمی‌شناسند
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1