رئیس پلیس آگاهی قم خبر داد؛
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از کشف محموله ۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریالی قاچاق در قم خبر داد.
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم خبر داد:
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم آر اختصاص 3 میلیارد ریال بن برای نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در قم خبر داد.
حضور خانواده های معزز آزادگان، جانبازان و شهدا؛
نقد کتاب «سرباز کوچک امام» نوشته فاطمه دوست‌کامی با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و «مجموعه کتاب خوب» برگزار می شود.
صبح امروز رخ داد؛
ساعت 7 صبح امروز یک ساختمان 7طبقه در خیابان آزادگان قم دچار حریق شد در این حادثه دو آتش نشان ماسک تنفسی خود را در اختیار کودکان حادثه دیده قرار داده و خود دچار مصدومیت شدند.
جشن تولد شهید مدافع حرم سیدمصطفی موسوی توسط جمعی از جوانان قمی در گلزار شهدای بهشت معصومه(س) برگزار شد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قم:
مدیرکل صداوسیمای مرکز قم با بیان اینکه این مرکز آغازگر ساخت مستند شهدای مدافع حرم در کشور است، گفت: به زودی از ۲۰ مستند ساخته شده پیرامون شهدای مدافع حرم رونمایی می‌شود.
مدیر آموزشگاه فنی و حرفه‌ای صالحین استان قم مطرح کرد:
مدیر آموزشگاه فنی و حرفه‌ای صالحین استان قم گفت: این آموزشگاه همچون گوهری قیمتی در حلقه اقتصاد مقاومتی می درخشد و ظرفیت‌های بالایی در ارائه آموزش‌های مهارتی و تربیت نیروی کار متعهد و کارآمد دارد.
مدیر سازمان تعاون روستایی استان قم:
مدیر سازمان تعاون روستایی استان قم گفت: 700 تن پرتقال تامسون و 350 تن سیب برای تامین نیاز شب عید مردم استان در نظر گرفته شده است.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری قم:
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به اهمیت ساماندهی منظر شهری، گفت: ورودی‌های شهر ازلحاظ بصری و زیباسازی ساماندهی می‌شود.
مدیر کل حفاظت محیط زیست قم مطرح کرد:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از شناسایی 48 نفر متخلف توسط یگان حفاظت محیط زیست در 9 ماهه گذشته خبر داد و گفت: تا پایان سال تمام جایگاه های ارائه سوخت استان سوخت یورو 4 به شهروندان ارائه خواهند داد.
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش قم:
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قم با اشاره به حضور دانش آموزان از پنجم تا سیزدهم بهمن در قم، گفت: سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در چهار رشته ورزشی در قم برگزار خواهد شد.
اعضای شورای اسلامی شهر قم تاکید کردند:
اعضای شورای اسلامی شهر قم با انتقاد از رد توافقنامه شورای شهر و نظام مهندسی این اقدام را تعجب برانگیز دانسته و بر رای خود اصرار کردند.
معاون سیاسی امنیت استانداری قم:
هاشمی گفت: قم به حضور لشکر فاطمیون افتخار می کند، دشمن به دنبال تفرقه انداختن بین شیعیان بود و در مسئله دفاع از حرم اهل بیت قومیت و مرزهای جغرافیایی را مطرح می کرد اما با فداکاری مدافعان حرم دشمن ناکام ماند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0