فرمانده انتظامی قم از کشف ۷۶۳ کیلوگرم تریاک طی ۱۵ روز گذشته در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه ۱۳ قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم:
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: پاسخ گوی عقب افتادن پروژه تقاطع خیابان امام خمینی (ره) و خیابان کیوانفر شهردار است و باید علت عدم شروع اجرای این پروژه را بیان کند.
آیین کلنگ زنی خط انتقال اضطراری فاضلاب مسکن مهر پردیسان با حضور بهرام سرمست استاندار قم، محسن بهشتی معاون عمرانی استاندار و عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.
عضو شورای اسلامی شهر قم:
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم گفت: انگیزه کلی در بافت فرسوده پایین است و باید هم دولت و هم مدیریت شهری اقدامات موثرتر و بیشتری را برای ایجاد تحرک در بافت فرسوده قائل شوند.
رئیس سازمان صمت قم در گفتگو با قم فردا:
رئیس سازمان صمت قم با اشاره به افزایش ناظران و بازرسان بازار قم بعد از گرانی بنزین گفت: مردم هر نوع گران‌فروشی را با شماره 124 یا 135تعزیرات حکومتی در میان بگذارند.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
مردم گاهی لابلای لقمه های نان خود کمی نفرین و ناسزا هم به ما نثار می کنند، که چرا نان آن‌طور که باید کیفیت ندارد، اما آن‌ها نمی‌دانند آرد نامرغوب است، آن‌ها نمی‌دانند که ما هنوز به نرخ ۵سال پیش دستمزد می گیریم! این ها درددل یکی از نانوایان قمی بود.
زاکانی، ذوالنور و امیرآبادی از حوزه انتخابیه قم داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی شدند.
فرمانده انتظامی استان قم در اقدام مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های قم و خراسان شمالی یک دستگاه تریلی حامل مواد مخدر در قم توقیف، 101 کیلو تریاک کشف و متهم دستگیر شد.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: تشکل‌های فرهنگی فعال درکشور باید بر محور مسجد محوری برنامه‌های خود را سوق دهند، خروج تشکل‌های فرهنگی از سطح مساجد آثار مطلوبی برجای نخواهد گذاشت.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با تاکید بر اینکه این شهربازی با مساحت 4.7 هکتار در حال احداث است، گفت: 95 درصد پیشرفت فیزیکی محوطه سازی در این پروژه محقق شده و آجرهای بتنی، سنگ لاشه و... در این پروژه استفاده شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: 21 نفر در حوادث جاده‌ای و کوهستانی در آذر ماه حادثه دیده‌اند که شامل 17 نفر در حوادث جاده‌ای و 4 نفر در حوادث کوهستانی است.
فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری صحنه گردان تصادفات صوری و کلاهبرداری از شرکت‌های بیمه با 15 فقره تصادف ساختگی به ارزش 20 میلیارد ریال در قم خبر داد و گفت: با دستگیری متهم، 5 نفر از همدستانش نیز دستگیر شدند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به اینکه باید کنترل ها و نظارت ها بیشتر شود،گفت: با توجه به افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین هیچ‌گونه افزایش قیمت کالاها و خدمات را دراین استان نخواهیم داشت و روال مانند گذشته خواهد بود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0