معاون ورزش و امور جوانان همکاری اداره کل ورزش و جوانان قم از همکاری این سازمان باستاد ملی کنگره شهدای قم خبر داد.
افزایش بیماران کرونایی در قم ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر ۴۵۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم بستری هستند که وضعیت ۸۹ تَن از آنها وخیم است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پیشنهاد تعطیلی یک هفته ای صنوف پرخطر بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا برای به حداقل رساندن چرخش ویروس داده شده است.
گزارش قم فردا از آب شرب روستاها؛
با توجه به اینکه در این چندساله بارندگی ها افزایش یافته است اما همچنان نیازمند استفاده بهینه از آب و مدیریت و صرفه جویی هستیم تا بتوانیم این مایه حیات را برای آیندگان هم حفظ کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بابیان این‌که هر تجمعی می‌تواند موجب فاجعه شود، گفت: در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش بیماران کرونایی در قم بودیم که باید با رعایت اصول بهداشتی این روند کنترل شود.
آیت الله عابدی عنوان کرد
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که امام سجاد(ع) اسوه باور به غیب و باورهای نامحسوس هستند، گفت: کلمات امام سجاد(ع) در صحیفه سجادیه مملو از معنویت و باورهای مجرد است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم:
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با اشاره به اینکه کسب این رتبه با همکاری همه دستگاه است، گفت:قم به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران اسلامی انتخاب شد.
شهردار قم با اشاره به لزوم شکل‌گیری بدنه فاز پنج عمار یاسر توسط بخش خصوصی گفت: این پروژه با عرض ۴۵ متر و در دو سطح پیگیری خواهد شد تا نیاز ترافیکی آن محدوده را برطرف کند.
عاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰ هزار تُن آسفالت در سطح شهر قم توزیع شده‌است.
مدیر منطقه هشت شهرداری قم گفت: پردیسان فرصت‌های متنوعی از بخش مسکن گرفته تا پروژه‌های تفریحی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد.
مدیر امور برق منطقه سه قم از بهسازی شبکه برق روستای کاج طی سه مرحله خبر داد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با تأکید بر برقراری ارتباط مؤثر بین مدیران و مردم، گفت: جشنواره فرصتی برای شنیدن نظرات کارشناسان و مردم به مدیران شهری داده و می‌تواند به ارتقاء فرهنگ استفاده از حمل‌ونقل عمومی در جامعه کمک کند.
معاون هماهنگ کننده سپاه علی ابن ابیطالب(ع)قم خبر داد:
معاون هماهنگ کننده سپاه علی ابن ابیطالب(ع( قم با اشاره به اینکه در دهه اول محرم 3 هزار و 700 روضه خانگی توسط طلاب بسیجی خواهر و برادر در خانه ها دایر شده است، گفت: تا به امروز بیش از 65هزار بسته معیشتی به ارزش 5میلیارد تومان در محلات کم برخوردار و نیازمند توزیع شده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0