رئیس سازمان صمت استان قم:
رئیس سازمان صمت استان قم با اشاره به اینکه با بهره برداری از این طرح ها به طور مستقیم 380 شغل و یک هزار و پانصد شغل غیر مستقیم در استان ایجاد خواهد شد، تصریح کرد: ۱۷ طرح صنعتی با اعتبار یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در قم به بهره‌برداری می‌رسد.
استاندار قم در کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی:
استاندارقم با اشاره به اینکه مدیران اجرائی در قم باید کف جامعه باشند، گفت: بخش مهمی از آسیب های اجتماعی مربوط به زنان است.
معاون استاندار قم:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: حفظ و افزایش توان واحدهای تولیدی مهم‌ترین برنامه استانداری است که در این زمینه نیز اقدامات خوبی انجام‌شده است.
در کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی قم مطرح شد؛
از دید بسیاری از صاحب نظران اعتیاد آسیب نخست استان قم است، البته تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق و اعتیاد مورد تأکید است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم بابیان این‌که آزادگان سفیران سربلند نظام هستند، گفت: حرکت نمادین کاروان آزادگان در شهر قم با حضور آزادگان برگزار می‌شود.
معاون شهردار قم، سهم استفاده از وسایل نقلیه موتوری را در شهر قم بیش از ۷۰ درصد و سهم دوچرخه را تنها یک ونیم درصد دانست و گفت: مطالعات طرح جامع دوچرخه‌سواری در قم آغاز شد.
دومین المپیاد استعدادهای برتر فوتسال پسران کشور با حضور ۲۹ تیم روز جمعه طی آیینی در سالن ۲ هزارنفری شهید حیدریان قم برگزار شد.
استاندار قم:
استاندار قم بابیان این‌که نگاه قومیتی در انتصابات استانداری قم وجود ندارد، گفت: جایگاه استاندار به‌گونه‌ای است که نگاه پدرانه به همه دارد و این‌طور نیست که سخنرانی بنده در یک منطقه به دلیل نگاه قومیتی باشد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قم:
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قم بابیان این‌که تجهیز و افزایش ایمنی شهرک شکوهیه ضروری است، گفت: استانداردهای ایمنی نیز در جانمایی کارخانه‌ها صورت نگرفته است.
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 39 درجه خواهد رسید.
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به انهدام 10 باند بزرگ سرقت در قم، ارزش اموال مسروقه کشف شده را بیش از 30 میلیارد ریال بیان کرد.
رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:
رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به اکران ده فیلم جشنواره کودک و نوجوان در قم، گفت: یکی از مشکلات ما در عرصه فیلم رده بندی سنی است که این مسئله اعلام اما رعایت نمی شود.
مدیر کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان قم:
مدیر کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان قم با اشاره به اینکه در تلاش هستیم بستر فیلم های دینی از قم آغاز شود، گفت: اولین موکب تخصصی فرهنگی هنری کودکان و نوجوانان ثبت شد که در اربعین به سه زبان فعالیت خواهد کرد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0