سخنگوی سازمان آتش نشانی قم مطرح کرد:
سخنگوی سازمان آتش نشانی قم با اشاره به کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال در قم گفت: در عملیات های اعزامی از طرف سازمان آتش نشانی قم هیچ مصدومی مشاهده نشد.
کارشناس محیط‌زیست در گفتگو با قم فردا:
کارشناس محیط زیست گفت: برخی از ارگان ها نمی‌خواهند بپذیرند که شرایط دریاچه نمک بحرانی است و با توجه به منابع معدنی که در دریاچه نمک قم وجود دارد مدام بر این موضوع اصرار دارند که یک گنج و یک ثروت زیاد در منطقه وجود دارد که باید استحصال شود.
در پس نگاه مسئولان صورت می گیرد؛
امروز در استان قم با توجه به تاکیدات فراوان اما هنوز هم نماهای غربی یا همان نمای رومی در ساختمان های استان خودنمایی می کند و روز به روز در حال افزایش است.
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف قم:
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف قم از استقرار 85 تعمیرکار اتومبیل در ورودی های شهر قم برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبر داد.
رئیس شورای شهر قم مطرح کرد:
رئیس شورای شهر با اشاره به اینکه در سال 97بالاترین درصد تحقق بودجه اتفاق افتاد، گفت: برای حمایت از تولید داخل و عملیاتی شدن شعار سال امسال در هیچ پروژه ای از کالای خارجی که مشابه داخل دارد استفاده نشده است.
رئیس ستاد اعتکاف استان قم:
رئیس ستاد اعتکاف استان قم گفت: مدیریت دینی در کشور نیاز است تا بتوانیم به پیشرفت های لازم برسیم.
استاندار قم:
استاندار قم از برگزاری اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری در قم خبر داد و گفت: این همایش به منظور معرفی قم به سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار می شود.
فرمانده انتظامی استان قم خبر داد:
فرمانده انتظامی استان قم بابیان این‌که ستاد نوروزی در نیروی انتظامی قم تشکیل است، گفت: گشت‌های انتظامی در تعطیلات نوروز دو برابر خواهد شد تا مردم با آرامش خاطر به مسافرت بروند.
معاون خدمات شهری شهرداری قم خبر داد:
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه 30 غرفه برای تأمین میوه شب عید در شهر قم دایر شده است، گفت:امسال 5 بوستان امام رضا(ع)، مهدی، فدک، غدیر، نیایش و پارکینگ چهار مسجد مقدس جمکران برای اسکان مسافران نوروزی کاملاً تجهیز و آماده‌شده است.
معاون امور عمرانی شهرداری قم:
معاون امور عمرانی شهرداری قم با اشاره به اینکه 25 درصد بودجه سازمان توسعه و عمران شهرداری قم مربوط به هزینه جاری است ، گفت:حجم پروژه‌های عمرانی سازمان توسعه و عمران شهرداری در سال 98 افزایش یافته است.
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم مطرح کرد:
رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای اسلامی شهر قم گفت: بودجه سازمان توسعه و عمران شهرداری قم برای سال آینده 200 میلیارد تومان است و این رقم بالاتر از بودجه پیشنهادی شهرداری بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به برگزاری طرح آرامش بهاری در 36 بقعه متبرکه قم ،گفت: از ظرفیت سالن‌ها، شبستان‌ها و سوئیت‌ها در این بقاع برای اسکان زائرین در ایام نوروز سال 98 استفاده خواهیم کرد، ظرفیت اسکان در بقاع متبرکه استان قم در این ایام حدود 50 هزار نفر شب است.
معاون اجرایی حرم حضرت معصومه (س) خبر داد:
معاون اجرایی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: در طول تعطیلات سال جدید 20 هزار و شصت خادم افتخاری و رسمی به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد که از میان ۳۶۰ نفر روز خادمین رسمی خدمت خواهند کرد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0