فرمانده انتظامی استان قم مطرح کرد؛
سردار آقاخانی گفت: ۶۴ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک در قم کشف شد و یک قاچاقچی مواد افیونی در این رابطه دستگیر شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه ساماندهی نیروهای پرتوان مردمی بسیار مهم و راهگشا است گفت: قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت(س) به خوبی به این مهم پرداخته و مشارکت و کمک‌های مردمی ملت بزرگ ایران به گونه‌ای است که زبانزد جهانیان شده است.
رئیس پلیس ‌راه استان قم مطرح کرد:
رئیس پلیس ‌راه استان قم گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و کمتر شدن تردد، تصادف‌های محورهای برون‌شهری قم از ۲۵ اسفندماه ۹۸ تا ۱۵ فروردین‌ ۹۹ نسبت به مدت ‌زمان مشابه سال گذشته، ۷۳ درصد کاهش ‌یافته است.
رئیس سازمان صمت قم:
سیجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به اینکه اولویت اول توزیع ماسک کادر درمانی و مشاغل حساس هستند گفت: در بخش تولید لباس بیمارستانی داخل قم دو واحد تولید وجود دارد که خوشبختانه نیاز بیمارستان‌های قم از طریق همین دو واحد تأمین می‌شود.
نگاهی به پروژه‌های عمرانی در قم و وعده‌های مسئولان در سال 98؛
پروژه‌های عمرانی در قم آن طوری که مسئولان وعده داده بودند در سال 98 جلو نرفت به‌طوری‌که پروژه‌هایی مانند منوریل و فرودگاه در بلاتکلیفی محض به سر می‌برند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قم گفت: مصرف بنزین از ابتدای نوروز ۹۹ تاکنون، نسبت به مدت مشابه در نوروز ۹۸ حدود ۶۶ درصد کاهش یافته است.
واحد یک گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قم که به‌منظور انجام تعمیرات، به مدت ۷۵ روز از مدار تولید خارج شده بود پس از انجام تعمیرات لازم ۱۲ روز پیش از موعد مقرر به شبکه سراسری برق پیوست.
اِلمان سلام با الهام از تمثال شهدا در میدان آستانه قم و ِالمان مشاغل در پیاده راه ارم نصب شده است.
استاندارد قم:
استاندار قم با بیان اینکه باید دلایل حادثه میدان کشاورز به سرعت مشخص شده و نسبت به رفع این مشکل اقدام شود، گفت: چنین حادثه‌ای به هیچ وجه نباید مجدد تکرار شود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از دریافت بیش از 124 اثر در جشنواره ناخوانده مهمان خبر داد.
مردم فهیم شهر مقدس قم در روز طبیعت در خانه مانده اند و خیابان های این شهر نیز خلوت تر از همیشه است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: زباله‌های عفونی، بی خطر نیستند و ما هم خواستار سوزاندن زباله‌های عفونی استان در دستگاه‌های زباله‌سوز هستیم.
استاندار قم‌ با بیان اینکه همه تفرجگاه ها و بوستان های استان در روز ۱۳ فروردین تعطیل است گفت: از همه شهروندان قم درخواست می کنیم در روز طبیعت امسال را در خانه بمانند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0