مدیر گروه معارف بانک قرض الحسنه رسالت:
بانک قرض الحسنه رسالت، طبق نیاز سنجی و گروه بندی تخصصی که از مشتریان خود داشت، گروهی را به نام معارف تشکیل داد که حوزه علمیه، طلاب و روحانیون بتوانند به صورت آسان، تسهیلات خود را از طریق این گروه دریافت نمایند.
ارزش بیتکوین برای نخستین بار از ۵۵ هزار دلار نیز گذشت.
معاون وزیر صمت:
معاون وزیر صمت با تاکید بر شناخت دقیق از بازار کشورهای دوست و تمرکز بر چگونگی تامین نیازهای آنها، گفت: باید از علم روز در مبادلات اقتصادی به ویژه در دوره کرونا، برای توسعه تجارت استفاده کرد.
در آستانه بازار شب عید؛
مقابله با قاچاق کالا در کشور در آستانه بازار شب عید در حالی مورد تاکید مسئولان قرار گرفته است که قاچاق کالا ضربه مهلکی بر پیکره تولید داخل زده است.
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: تاکنون ۶۱۲ متقاضی در این استان برای دریافت تسهیلات مسکن محرومان در سامانه مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند.
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، سه واحد صنعتی در بخش سلفچگان قم با اعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
بازار مسکن حالا در فاز جدیدی قرار گرفته است. در حالی که شمارش معکوس برای کاهش قیمت مسکن مخصوصاً در مناطق گران قیمت تهران یعنی مناطق یک دو و سه آغاز شده است اما برخی دلالان تدابیری را برای پیشگیری از ریزش قیمت‌ها در دستور کار قرار داده اند .
مدیرکل استاندارد قم گفت: ۳۷۹ واحد تولیدی فعال در استان استاندارد اجباری دارد و محصول‌ آن‌ها برای عرضه به بازار باید دارای شرایط و کیفیت تعیین شده باشد.
در حاشیه مصوبه جدید کمیسیون تلفیق مجلس؛
کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 در مجلس شورای اسلامی بر اساس مصوبه جدید خود خواستار افزایش یارانه نقدی افراد کم‌درآمد جامعه شده است که با استقبال کارشناسان روبرو شده است.
در سایه ای عدم نظارت کافی؛
بانک ها در حالی مدعی پرداخت وام با سود ۱۸ درصد هستند که بررسی قراردادهای ان ها خلاف این را ثابت می کند.
در سال جهش تولید؛
شرکت‌های دانش‌بنیان، موتورهای پرتوان اقتصاد ملی هستند و روزبه‌روز شاهد رشد و شکوفایی آن‌ها هستیم که نشان می‌دهد حرکت قطار علم در کشور توقف‌ناپذیر است.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
مجتمع آجرنسوز آذرخش شهرک صنعتی محمودآباد قم بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع آجرهای نسوز نمای ماندگار در خاورمیانه به صورت 24 ساعته مشغول فعالیت است.
جمعی از خبرنگاران استان قم از برخی از واحدهای صنعتی شهرک محمودآباد قم بازدید کردند از جمله واحدهای تولیدی لوازم خانگی، فولاد و آجر نسوز بود که خبرنگاران در این بازدید ضمن زمان قرار گرفتن در جریان فعالیت های این واحدها از نزدیک پیشرفت ها و موانع تولید در واحدهای صنعتی را مشاهده کردند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0