معاون امور اقتصادی استاندار قم:
معاون امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به اینکه عدالت محوری یکی از شاخصه های اقتصاد مقاومتی است، گفت: از توسعه ی کسب و کارهای اینترنتی حمایت می کنیم
معاون استاندار:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: ذخیره کالاهای اساسی استان از نسبت سهمی که در کشور در نظر گرفته شده است مطلوب و اطمینان بخش بوده و برای ماه های آینده نیز اقلام پرمصرف مردم ذخیره سازی شده است.
مواردی که سهامداران محترم سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده‌اندمی بایست انجام دهند
بانک ملی ایران به منظور تسهیل امور مشتریان در دوره شیوع کرونا دامنه خدمات خود را توسعه داده تا الزام به حضور در شعب به کمترین میزان ممکن برسد.
استاندار قم خسارات شیوع کرونا به بخش گردشگری قم را مورد توجه قرار داد و گفت: بانک های عامل ملزم به پرداخت تسهیلات حمایتی به فعالان گردشگری در قم هستند.
مدیرکل گمرکات قم گفت: حجم صادرات استان از ابتدای سال‌جاری تا کنون به بیش از ۷۳هزار و ۵۲۵ تن رسیده‌است که نشانگر حرکت خوب بخش تولید در قم با وجود مشکلات ناشی از شیوع ویروس کروناست.
نخبه بسیجی استان قم در گفتگو با قم فردا:
نخبه بسیجی استان قم با اشاره به اینکه تخصصی شدن اقشار در بسیج باعث پیشرفت و آبادانی کشور شده است گفت: با توجه به اینکه رسالت افراد در بسیج به‌صورت مخلصانه است به طبع خروجی بهتردریافت می‌شود این تخصصی شدن اقشار در بسیج باید در سطح مدیریتی کشور نیز تبدیل به الگو شود.
در شرایط تحریم نفتی؛
رییس اتاق بازرگانی قم گفت: افزایش صادرات در حوزه کشاورزی نیازمند تامین تجهیزات و زیرساخت‌های حمل و نقل است.
دبیر کل انجمن حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان قم با اشاره به اینکه از سرمایه گذاران بومی در توسعه استان استفاده شود، گفت: شورای شهر و شهرداری قم پروژه‌های سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم را باوجود ظرفیت‌های زیادی که در شرکت‌های بومی وجود دارد معطل نگه‌داشته است.
رییس انجمن حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان استان قم
رییس انجمن حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان استان قم با اشاره به نگاه منفی دستگاه های استان به سرمایه گذار بومی، گفت: سرمایه گذاران بومی در مسیر توسعه استان موثرتر هستند
آنطور معاونت حقوقی جدی پیگیر امر مخلان بازار سرمایه است، خبر‌ها از کلید خوردن رسیدگی به پرونده تعدادی از مدیران متخلف در امر بازار سرمایه حکایت می‌کنند.
جانشین فرماندهی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قم با دعوت از کارآفرینان برای برپایی دهکده اقتصاد مقاومتی درقم، خواستار مشارکت جدی دستگاه‌های اجرایی استان دراین طرح شد.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان قم پیشنهاد افزایش ساعت کاری فروشگاه های بزرگ را برای کاهش تراکم جمعیت در آن ها و رعایت بهتر شیوه نامه های بهداشتی مطرح کرد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0