استاندار قم ؛
استاندار قم با اشاره به اینکه برخی از واحدهای تولیدی قم مشکلاتی در ارتباط با واحد های دیگر به عنوان صنایع مکمل دارند، گفت: قرار شد ارتباطات تنگاتنگ با واحد‌های استانی و فرا استانی صورت بگیرد تا شاهد هم افزایی و شکوفایی در صنعت استان قم باشیم.
آیا فعالان واقعی بخش تولید خصوصی کشور در اقتصاد ایران اتاق بازرگانی را پارلمان خود می‌دانند؛ آیا دغدغه اتاق‌های بازرگانی حل مشکلات بخش تولیدی و فعالان اقتصادی است؛ این سؤالاتی است که ظاهراً پاسخ "نه" دارند.
مدیرکل گمرکات قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه ۳۸ هزارتن انواع کالا از گمرکات این استان به کشورهای مختلف جهان صادر شده است.
طبق گزارشات به دست آمده خودرو‌های دپو شده زیادی در پارکینگ خودروسازان وجود دارد.
مدیرکل تامین اجتماعی قم از پیشی گرفتن مصارف بر منابع در حوزه بیمه ای این استان خبر داد و گفت: هم اکنون 2500 میلیارد ریال از کارفرمایان قمی طلبکار هستیم و این امر در کیفیت ارائه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی قم تاثیر مستقیم دارد.
به همت پایگاه خبری تحلیلی قم فردا؛
میزگرد جهش تولید و کارآفرینی با حضور اساتید دانشگاه و فعالان عرصه صادرات در دفتر پایگاه خبری تحلیلی قم فردا برگزار می‌شود.
رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در راستای جهش تولید برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی، صدور پروانه بهره‌برداری معادن و پروانه‌های صنفی طی سال جاری در استان، بیش از هفت هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد.
اداره کل استاندارد استان قم از تولید بدون مجوز دستمال کاغذی تـک پـر و آرد برنـج تـلریـزانـه در قم خبر داد.
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قم:‌
رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت نکات بهداشتی در هنگام تهیه محصولات،‌ فروش غیرحضوری و اینترنتی کالا در قم به‌سرعت رو به افزایش است.
رئیس اتاق بازرگانی استان قم:
رئیس اتاق بازرگانی استان قم با اشاره به اینکه بانک ها بیشترین نقش در ایجاد تورم را دارند، گفت: رونق تولید و صادرات باعث ایجاد اشتغال می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم مطرح کرد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم از شروع ریل گذاری مترو خبر داد و گفت: شیوع بیماری کرونا باعث تعطیلی بسیاری از پروژه ها در قم و وقفه دوماه در اجرای آنها شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به اینکه بانک های استان هیچ نقش و تاثیری در توسعه و تولید استان ندارند، گفت: کرونا به بخش گردشگری به میزان ۱۸۵ میلیارد تومان خسارت زد و همه ۴۵۴ واحد اقامتی را در اوج زمان گردشگری تعطیل و ۵ هزار نفر را بیکار کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از بهره‌برداری از ۱۲ پروژه شرکت توزیع برق استان قم همزمان با هفته دولت خبر داد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0