قم فردا گزارش می‌دهد؛
این روز ها گرانی چادر در شرایط اقتصادی امروز یکی از دغدغه های بانوان است و همین موضوع باعث بروز برخی بی حجابی و پیدایش برخی آسیب های اجتماعی در کشور شده است که مسئولین باید در این زمینه برنامه ریزی بهتر و دقیق تری انجام دهند.
سرپرست وزارت صمت گفت: در ۳ ماهه نخست سال جهش تولید۲۱۱ واحد تولیدی راکد با حمایت دولت به مدار تولید بازگشتند.
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان قم:
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان قم با اشاره به اینکه نوسانات مرغ گرم در چند روز آینده حل خواهد شد، گفت: به هیچ وجه با کمبود مرغ مواجه نیستیم و امروز بالاترین ذخایر مرغ در استان را داریم.
رییس سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره به جایگاه مهم کشت گیاهان دارویی در استان گفت: سطح زیر کشت گل محمدی در قم ۴۴۸ هکتار بوده که ۱۹۹ هکتار آن بارور است.
رئیس سازمان صمت قم در گفتگو با قم فردا خبر داد:
سیجانی رئیس سازمان صمت قم با اشاره به اینکه سهمیه نهاده مرغداری های گرانفروش قم قطع می شود گفت:وقتی مرغداری ها نهاده دولتی دریافت می کنند باید در این شرایط با دولت و مردم همراهی کنند به همین خاطر در برخورد با مرغداران متخلف جدی هستیم و در این مدت چند پرونده برای مرغداران متخلف نیز تشکیل شده است.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک قم در گفتگو با قم فردا:
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک قم با اشاره به عدم حمایت از تولید، گفت: تولید برخی لباس های نامناسب و مروج بی حجابی توسط ژورنال هایی که از کشورهای اروپایی وارد می شود انجام می گیرد.
در چند روز گذشته که بار دیگر بازار ارز دچار التهاب شد، برخی از کانال های تلگرامی که پیش از این ثابت شده بود از داخل کشور به روز رسانی می شوند در پی افزایش التهابات ارزی با انتشار اخبار جعلی بودند.
رصد میدانی بازار هم نشان می‌دهد فروش دلار توسط مردم در روزهای گذشته افزایش یافته است و مردم بیشتر فروشنده دلار هستند تا خریدار آن.
کارشناس اقتصادی:
کارشناس اقتصادی و تحلیلگر بورس با اشاره به اینکه امروز در قیمت ارز بازیگر اصلی بانک مرکزی نیست، گفت: بانک مرکزی در بازار ارز نتوانست اقدام مناسبی در راستای کنترل و مدیریت انجام دهد.
قیمت انواع ارز در بازار در دو هفته گذشته روندی افزایش یافته است و امروز نرخ دلار به نزدیک 20هزار تومان رسیده و این التهابات هر چند گذرا می‌تواند به اقتصاد ملی آسیب وارد کند.
تجاری کردن فعالیت‌های کشاورزی از جمله مهمترین هدف‌ها درتوسعه کمی و کیفی کشاورزی قم در سال جهش تولید، تجاری کردن فعالیت‌های این بخش هست که برای موفقیت در پیاده‌سازی آن، افزایش سطح دانش بهره‌برداران در کنار تجربه به‌عنوان یک عنصر تعیین‌کننده،‌ مورد توجه است.
استاندار قم گفت: درخواست‌های صنعتگران توسط سامانه‌های الکترونیکی پیگیری و خدمات موردنظر نیز از این طریق و بدون نیاز به حضور فیزیکی ارائه شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به اینکه چادر وابسته به واردات است، گفت: از چند سال پیش پیگیر احداث کارخانه تولید چادر مشکی در قم هستیم.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0