مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که حاشیه‌سازی‌ها علیه قوه قضائیه بی‌فایده است، گفت: آیت‌الله رئیسی در مبارزه با فساد قاطعانه عمل کرده است.
آیت الله رجبی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اقدامات دشمن موجب شتاب نهضت اربعین و استقبال بیشتر ملت ها از اربعین و نهضت عاشورا خواهد شد، گفت: اربعین تجلی گاه حب الحسین یجمعنا است.
امام جمعه قم:
آیت الله سعیدی با اشاره به اینکه شعار وحدت بخش مسلمانان صلوات است، گفت: معیارهای ازدواج در جامعه سهل و آسان گرفته شود.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه عهد با امام زمان(عج) سخت تر از عهد غدیر و عاشورا است گفت: رزمندگان اسلام در جای جا این میهن اسلامی و در جای جای جهان اگر نیاز باشد زیر پرچم الله می ایستند و از آرمان های خود دفاع می کنند.
تولیت مسجد مقدس جمکران:
تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: دشمنان با حرکاتی سعی دارند در این ایام کارهای زشت و ناپسند را انجام دهند تا وسیله ای برای تخاصم بین مسلمانان باشد که باید این خرافات از فضای جامعه محو شود.
برخلاف ادعای وزیر ارتباطات؛
بر اساس اسنادی که به دست شبکه اطلاع رسانی راه دانا رسیده، قراردادهای بیمه رایتل با خواهرزن وزیر در زمان وزارت آذری جهرمی هم منعقد شده است و در سالهای ۹۶، ۹۷ و ۹۸ سه بار تمدید شده است.
جانشین فرمانده سپاه استان قم:
جانشین فرمانده سپاه قم به پیام‌های عظیم راهپیمایی 13 آبان اشاره کرد و گفت: این حضور در این برهه‌ای تاریخی پیام خوبی برای توطئه گران داخلی و خارجی است که بدانند آمریکا هیچ جایی در میان ملت ایران ندارد.
مدیرکل راه‌آهن قم:
مدیرکل راه‌آهن قم با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: استکبارستیزی محور اصلی انقلاب است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: دین را این‌گونه می‌شناسیم که در روز اربعین با حرکت و راهپیمایی تولی خودمان را به نمایش می‌گذاریم و در 13 آبان تبری و انزجار خودمان علیه طاغوت را اثبات می‌کنیم.
مدیرکل آموزش‌وپرورش قم:
مدیرکل آموزش‌وپرورش قم با اشاره به اهمیت استکبارستیزی و مبارزه با دشمنان نظام، گفت: ملت ایران اجازه نخواهد داد توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی در کشور عملیاتی شود.
در سازمان بسیج دانش آموزی؛
اولین میزگرد خبری بسیج دانش آموزی استان قم با عنوان استکبار ستیزی با حضور اعضای مجمع علوی و فاطمی بسیج دانش آموزی برگزار شد.
رئیس شورای اسلامی شهر قم:
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: سفارتخانه‌های آمریکا مرکز جاسوسی و توطئه افکنی در جهان هستند و مصداق این مهم تحولات عراق و دخالت‌های آمریکا در آن است.
گفتگوی قم فردا با شرکت کنندگان در راهپیمایی 13آبان؛
شرکت کنندگان در راهپیمایی 13آبان با اشاره به اینکه روز نابودی اسرائیل و آمریکا نزدیک است، تصریح کردند: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و ما تا آخرین قطره خون خود پشتیبان ولایت و رهبری هستیم.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2