توصیه‌های آیت الله مکارم شیرازی در دیدار وزیر امور خارجه؛
دعوت به وحدت، پرهیز از سیاه نمایی، ترجیح منافع عمومی بر منافع شخصی و گروهی از توصیه‌های آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار وزیر امور خارجه بود.
رئیس جامعه المصطفی (ص) العالمیّه:
رئیس جامعه المصطفی (ص) العالمیه مهم ترین وظیفه امروز مبلّغان را القای روحیه «ما می توانیم» و تلاش برای ارائه راه های جدید جهت سعادت همه بشریت دانست.
آیت الله سیفی مازندرانی:
این استاد حوزه با اشاره به اینکه فتنه ای در قلب مجلس در حال جوشیدن است، گفت: یکی از امور مهمی که در نمایندگی مجلس شرط است التزام عملی به ولایت فقیه است ولی بعضی از نمایندگان آشکارا مخالفت عملی خود را با ولایت فقیه نشان می دهند.
فرمانده ارشد کتائب حزب‌الله عراق:
فرمانده ارشد کتائب حزب‌الله عراق با اشاره به اینکه آمریکا در عراق شکست سنگینی خورد، گفت: کتائب حزب الله عراق در مقابل پروژه خاورمیانه جدید آمریکا ایستاد و آن را به شکست رساند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه اخیر در زمینه ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگانی که سه دوره پیاپی در مجلس حضور داشته اند؛ آن را با مصالح کشور منطبق ندانست.
نماینده سابق مجلس:
نماینده سابق مردم در مجلس با بیان این که بهترین راهکار درباره افزایش قدرت خرید مردم، افزایش پلکانی حقوق و دستمزدهاست،گفت: امروز کشور در شرایط ویژه جنگ اقتصادی قرار دارد؛ لذا تصویب مصوّباتی همچون کاندیداتوری سه دوره نمایندگان به صلاح نیست.
نماینده ولی فقیه در وزارت کشاورزی:
نماینده ولی فقیه در وزارت کشاورزی با اشاره به اینکه راحت طلبانی در جامعه هستند که فداکاری شهدا را نمی بینند، گفت: آمریکا تنها به نابودی فناوری هسته ای ایران قانع نیست ؛ دشمنی آمریکا همچنان ادامه دارد و تا کل ایران را از بین نبرد دست بردار نیست.
دبیر قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی سپاه:
مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی سپاه تصریح کرد: بن بستی در نظام جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد و ان شاء الله به حول و قوه الهی، عقب ماندگی ها جبران خواهد شد.
رئیس دادگاه های انقلاب استان تهران:
رئیس دادگاه های انقلاب استان تهران با اشاره به اینکه مشایی کاندیدای ریاست جمهوری انگلیس، کانادا، اسرائیل و آمریکا در سال 92 بوده است،گفت: در حوزه های علمیه دشمن طلبه جاسوس جای داده است .
استاد حوزه های علمیه در گفتگو با قم فردا مطرح کرد؛
یک استاد حوزه های علمیه تصریح کرد: منشور راهبردی «گام دوم انقلاب» که از سوی رهبر معظم انقلاب مطرح شده است؛ نیاز به ایده پردازی و گفتمان سازی از سوی نهادهای علمی حوزوی و دانشگاهی دارد.
آیت‌الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان گفت: جوانان محور مقاومت و همین شهید جهاد مغنیه مایه افتخار اسلام هستند خانواده های شهدا بسیار عزیز هستند، جوانان محور مقاومت هرگز اجازه نمی‌دهند که دیگر در این منطقه قدرت استکبار شکل بگیرد و جان و مال و نوامیس مسلمین به خطر بیفتد.
کارشناس مسائل غرب آسیا:
کارشناس مسائل غرب آسیا در نشست بررسی آخرین تحولات سوریه گفت: معارضان سوری امروز در بدترین وضعیت قرار دارند، ارتباط زمینی ما از تهران تا بیروت برقرار است و ما باید این پیروزی بزرگ را تثبیت کنیم.
جانشین فرمانده سپاه قدس:
جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: دستاورد اصلی نظام انسان سازی میدان نبرد بود که در طی جنگ تحمیلی به وجود آمد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2