نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای اعلام کردند: نه در مورد برجام بی جان نافرجام بلکه در مورد ماندن و همکاری با آژانس تصمیم می گیریم تا به غربی تفهیم کنیم نظام مقتدر جمهوری اسلامی در گرفتن تصمیمات قاطع و انقلابی درنگ نخواهد کرد.
انتخاب رئیس هلال احمر همچنان در کش و قوس تعیین تکلیف رئیس توسط رئیس‌جمهور قرار دارد و این در حالیست که نامه شورای عالی جمعیت ۴۰ روز است روی میز دفتر روحانی خاک می‌خورد.
فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به جوانان متعهد و انقلابی گفت: شما حاج قاسم های امروز هستید و این فرآیند به دوش شماست تا با برگزاری نشست هایی از این دست و البته با فراخوان بیشتر از جوانان متعهد و انقلابی، این مسیر را به پیش ببرید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: باید روحیه جهاد و مقاومت به‌گونه‌ای نهادینه شود که راه قطعی نسلهای پی در پی قرار گیرد.
آیت‌الله بطحائی در گفتگو با قم فردا:
عضو خبرگان رهبری بابیان این‌که سفارت‌خانه انگلستان منبع توطئه‌های اخیر است، گفت: دخالت‌های این کشور در امور داخلی کشورمان بارها تکرار شده است.
حسن عباسی:
رئیس دانشکده یقین با اشاره به اینکه برخی توطئه های دشمنان با خون شهدا ابطال می شود،گفت: آمریکا همزمان با عملیات نیروهای مسلح در زدن پایگاه عین الاسد با جنگ الکترونیک سیستم راداری مربوطه را هک کرده و به دنبال آن سبب سقوط هواپیما شد.
آیت‌الله رجبی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علیمه قم با بیان این هدف سفارت خانه انگلستان توطئه افکنی است،گفت: انگلستان از زمان دولت عثمانی به دنبال ضربه زدن به اسلام است.
مشاور رئیس مجلس در گفتگو با قم فردا:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن حضور سفیر انگلستان در تجمعات غیرقانونی دیروز گفت: سفیر انگلستان باید از کشور اخراج شود.
گزارشی از "یازده نکته کلیدی" در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی که باید به آن توجه شود؛
علی رغم مانور جریانهای خارج نشین بررسی 48 ساعته موضوع نه تنها زمان زیادی نیست بلکه سرعت قابل ملاحظه ای در بررسی و یافتن دلایل و مسایل پیرامون حادثه است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی بااشاره به اینکه باید دست جریان سازی رسانه های خارجی در مسئله شهید سلیمانی را بست، گفت: رسانه های بیگانه و وابسته دنبال کوچک کردن عظمت حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق هستند.
آیت الله کعبی:
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بیانیه نیروهای مسلح نشان دهنده صراحت و تقوای نظام اسلامی و رهبری است،گفت: رسانه های مقاومت باید فعال و هوشمند و میدان دار میدان جنگ ترکیبی دشمن باشند؛ رسانه ها نقش تعیین کننده ای در اخراج آمریکا از منطقه بر عهده دارند.
در پی نتایج تحقیقات ستاد کل نیروهای مسلح درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با ابراز همدردی عمیق و مجدد با خانواده‌های داغدار، ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه و مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای کردند.
فرماندار قم مطرح کرد:
فرماندار قم از اختصاص ۶۶۹ شعبه اخذ رأی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان در قم خبر داد و گفت: از این تعداد شعب ۵۸۸ ثابت و ۸۱ شعبه سیار است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2