معین گفت: دوران بزن در رو در عرصه فضای مجازی تمام شده و هرکس بخواهد امنیت روانی مردم را در این عرصه از بین ببرد، با واکنش مردم ایران رو به رو خواهد شد.
رئیس ستاد مرکزی چهلمین سالگرد دفاع مقدس:
کارگر گفت: امسال نه در تهران و نه در خلیج فارس رژه نخواهیم داشت و به جای آن مراسم تکریم و گرامیداشت یک میلیون رزمنده دفاع مقدس را خواهیم داشت.
همراستا با کمپین منافقین در اعتراض به اجرای حکم قصاص نوید افکاری، برخی اصلاح طلبان داخلی نیز با شایعه‌پراکنی علیه قوه قضائیه به اعدام افکاری اعتراض کرده اند.
در همایش جبهه جهانی شباب المقاومه مطرح شد؛
در هفتمین همایش جبهه جهانی شباب المقاومه، سخنرانان با تاکید بر این که جمهوری اسلامی مادر و محور مقاومت است، تاکید کردند: جهان اسلام از خدمات سردار سلیمانی بهره برد .
با تجلیل از شخصیت های برتر جبهه مقاومت؛
در هفتمین همایش بین المللی «جبهه جهانی شباب المقاومه» که ۲۴ شهریور در سالن همایش های مدرسه علمیه دارالشّفاء قم برگزار می شود، از شخصیت‌های برتر جبهه مقاومت اسلامی تجلیل می شود.
روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل «نوید افکاری» رسانه های ضد انقلاب و افراد معاند با فعالیت در شبکه های اجتماعی قصد ضربه زدن به نظام را داشتند.
بعد از آنکه ماشین رسانه ای ضد انقلاب طی یک ماه گذشته نتوانست در ماجرای نوید افکاری علیه نظام موج آفرینی کند، روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل، شانس خود را بار دیگر با پرداختن به کلیدواژه «نوید افکاری» امتحان کرد.
به نظر می آید جریانی مشکوک به دنبال این است که با راه اندازی مباحث انحرافی و رسانه ای، فرار مجریان سند استعماری ۲۰۳۰ از پاسخگویی درباره حذف تصویر قرآن را تسهیل کند.
به بهانه هجمه سنگین اخیر علیه قوه قضائیه در فضای مجازی؛
مدتهاست که فضای مجازی جولانگاهی برای حضور ضدانقلاب ها در جهت تخریب و شایعه پراکنی علیه انقلاب اسلامی شده است؛ با این حال هیچ رمقی در وزارت ارتباطات برای ساماندهی این فضا دیده نمی‌شود.
آیت الله فاضل لنکرانی:
قم- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه بی ثباتی در قیمت ها کمر مردم را شکسته است، افزود: این مساله اعتبار نظام را خدشه دار می کند.
از سوی فرزند آیت‌الله صانعی اعلام شد؛
سعید صانعی بابیان این‌که هیچ‌گونه مراسم تشیع و تدفین گرفته نمی‌شود، گفت: آیت‌الله صانعی در قبرستان شیخان دفن می‌شود.
در پی سهل انگاری و بی توجهی وزارت ارتباطات به استقلال در فضای مجازی و همچنین راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، جمعی از فعالان فضای مجازی شکایتی از آذری جهرمی به کمیسیون اصل 90 مجلس ارسال کردند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه توهین به پیامبر(ص) از سر دستپاچگی دشمن است، گفت: دشمنان نگران یکپارچگی جریان مقاومت در منطقه هستند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3