رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در مراسم افتتاح 185 طرح محرومیت زدایی استان لرستان اظهار داشت: در گام دوم انقلاب اسلامی در جهت تحقق جامعه مهدوی در حرکت هستیم که مقام معظم رهبری در جلو و ملت ایران و جهان اسلام پشت سر رهبری به سمت تحقق جامعه مهدوی و بستر سازی برای ظهور خورشید ولایت در حرکت هستند.
صادقی نسب:
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که اتحاد و همدلی مسئولان قوا امروز نیاز اصلی کشور است، گفت: محدودکردن نظارت‌ها و خروج از پروتکل الحاقی نشان‌دهنده قدرت جمهوری اسلامی است.
رهبر معظم انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد.
معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت که دشمنان در تلاش هستند تا دولتی جوان و انقلابی روی کار نیاید.
در دیدار آیت‌الله نوری همدانی با سرلشکر باقری مطرح شد
آیت‌الله نوری همدانی در دیدار سرلشکر باقری به تفاوت های نیروهای مسلح کشورمان با نیروهای مسلح کشورهای دیگر گفت: نیروهای مسلح کشورمان عاشقانه به‌دنبال شهادت هستند.
قم فردا گزارش می دهد؛
قرار گرفتن جمهوری خواه و یا دموکرات در راس قدرت آمریکا، هیچ تغییری در سیاست های این کشور علیه ایران ایجاد نخواهد کرد به همین در دلیل باید دولتمردان در مسیر برجام فقط و فقط با توصیه های رهبری حرکت کنند.
برخی از رسانه های داخلی و خارجی به نقل از وزیر خارجه آمریکا مدعی شدند که دولت بایدن از تلاش ناکام ترامپ برای اعمال مکانیسم ماشه اظهار ناخرسندی کرده و در اظهاراتی توهین آمیز گفته که قرار است برای دیپلماتهای های ایرانی در واشنگتن چند کیلومتر شعاع تردد را بیشتر کند.
آیت الله اعرافی:
آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه برخی از جریان‌های سیاسی وسط معرکه منافقانه و مغرضانه پشت ملت را خالی می کنند گفت : مسئولان به جای پرداختن به حواشی بی منطق و اختلافات به مسائل اصلی کشور از جمله حل مسائل معیشتی و اقتصادی مردم بپردازند.
معاون سلامت و دفاع زیستی سازمان بسیج کشور گفت: سپاه و بسیج قم در عرصه مقابله با کرونا پیشگام بوده اند و ثابت کردند مانند همه عرصه ها یار وفای وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی هستند.
در پی اقدامات عملیاتی رخ داد؛
به دنبال اقدامات اطلاعاتی بر روی یکی از باندهای جرائم سازمان یافته سیستان و بلوچستان، 3 تن از سربازان جان برکف گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل استان، به شهادت رسیدند.
محبی با اشاره به امکان پیگیری اهانت‌های رئیس جمهور در کمیسیون اصل 90 گفت: مردم انقلابی باید اعتراض خودشان را به فضای بداخلاقی اعلام کنند تا دروغ و اهانت به مردم و نهادها مورد جرم‌انگاری قرار گیرد.
ضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی :
راستی گفت: دولت تدبیر و امید در طول سال های گذشته بیش از 50 بار با استفاده از ادبیات و کلمات نسنجیده، به مردم و منتقدان توهین کرده و مجلس در حال بررسی آن است.
نایب رییس فراکسیون ایثارگران مجلس در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
نایب رییس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: روحانی در برخی زمان ها با کنایه و گاهی مواقع با طنز مخالفانش را هدف قرار داده است که قطعا باید با این اهانت ها و کنایه ها برخورد شود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3