هشت سال دفاع مقدس تنها جنگی بود که ایران حتی یک وجب از خاک خود را از دست نداد.
امام‌جمعه قم:
امام‌جمعه قم گفت: نامه‌ای پخش شدکه به این افرادی که در دام فتنه‌ها قرار می‌گیرند می‌گویم حق نقدوآزادی را قبول داریم که پیشگام آن رهبرانقلاب است اما تحریک جامعه به سمت خلاف‌هایی که به دیگران برمی‌گردد ونسبت دادن آنها به مسئولان ارشدنظام ناروا بوده و بی انصافی و جفا به این اندازه قابل وصف نیست.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه در سفر رئیس جمهوری به قم ۲۴ مصوبه صورت گرفته بود، گفت: برای این مصوبه ها سه هزار و ۸۷۰ میلیارد ریال اعتبار تعیین شد که تا الان مجموع پرداختی پنج هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال و ۱۵۱ درصد بیشتر از مبلغ مورد نظر می باشد.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به سراب حقوق بشر آمریکایی و اثبات حقانیت ملت ایران در مسیر مبارزه، گفت: حقوق بشر آمریکایی در جنایات این کشور در دنیا کاملا مشخص است.
کارشناس مسائل روسیه معتقد است که روسیه و چین قاطع‌تر از هر زمان دیگر با اقدامات ایالات متحده آمریکا مقابله می‌کنند.
حمله‌ ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری در خلیج ‌فارس فاصله حقوق بشر واقعی تا حقوق بشر آمریکایی را نشان داد.
در گفتگو با قم فردا مطرح شد؛
کارمند قمی بازنشسته نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رسانه ها به خیلی از مسائل و صحنه های دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری ایران نپرداختند، وقتی هواپیما مورد اصابت موشک قرار می گیرد  فشار هوا و انفجار باعث شده بود که لباس های شهدا از تنشان کنده شود و اجساد سوخته و نیمه عریان داخل آب بودند، به یاد دارم غواصانی که به آب زده بودند گریه میکردند
وزیر امور خارجه در نشست شورای امنیت:
ظریف گفت: هرگونه محدودیت جدید توسط شورای امنیت، بر خلاف تعهدات اساسی است که به ملت ایران داده شده است.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) تصریح کرد: متاسفانه ما نسبت به تبیین مبانی انقلاب اسلامی بنابر آنچه که مورد انتظار مقام معظم رهبری است، ضعیف عمل کرده ایم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه های قم با مجاهدت خویش باید بتوانند پیام انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.
حامیان تحریم مردم ایران با نام «فشار حداکثری» بازیگران مختلفی هستند اما در داخل ایران جریانی خاص تعمدا به دنبال تحریم مردم ایران و فشار بر کشورمان بوده است تا بتواند اهداف سیاسی جریانی خود را دنبال کند.
اسرائیل که یک دهه پیش در تهران دانشمندان هسته‌ای ایران را ترور می‌کرد و به عنوان عامل نا امنی کل خاورمیانه در حال جولان دادن است، حالا سریالی ۸ قسمتی به نام «تهران» ساخته که در حال پخش از شبکه ۱۱ تلویزیون این رژیم است.
نژادپرستی غرب اینبار در کرونا؛
نژادپرستی کشورهای غربی حتی در زمینه تست ویروس کرونا که باید برای نجات جان بشریت به کار برده شود، نشان می دهد که این کشورها حتی در زمینه سلامت جهانی نیز با نگاه سودجویانه عمل می کنند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3