آصفری در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن دستگیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا، گفت: دستگیری مرضیه هاشمی نشان‌دهنده عمق عصبانیت آمریکا از فعالیت‌های بین‌المللی پرس تی وی است.
آیت الله سیفی مازندرانی:
آیت الله سیفی مازندرانی با اشاره به اینکه دستیابی به اطلاعات مالی کشور مصداق بارز سلطه بر اقتصاد کشور است، گفت:برخی کنوانسیون ها هویت انقلابی کشور را محو می کند.
نماینده سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:
نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی، طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی را در تضاد کامل با شایسته سالاری دانست و گفت: این طرح به جولان بیشتر منابع زور و پول کمک می کند.
با وجود تکذیب اجرای سند 2030؛
با ورود رهبری و تأکید ایشان بر عدم اجرای این سند به نظر می‌آمد که دولت کوتاه آمده و دست از اجرای آن برداشته اما اظهارات دیروز آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بار دیگر نگاه‌ها را به سمت دولت و وزارت آموزش و پرورش برد.
آیت الله دیرباز در گفتگو با قم فردا
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن برای از بین بردن بُعد هویتی و انقلابی قم تلاش می کند، گفت: سبک زندگی و فرهنگ مردم، هدف دشمن در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای است.
عضو فراکسیون امید مجلس:
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: نمایندگان مجلس حلقه ارتباط مردم و حاکمیت هستند و در صورت استانی شدن انتخابات، حلقه ارتباط مردم و حاکمیت قطع می شود.
آیت‌الله نوری همدانی:
مرجع تقلید شیعیان گفت: کنوانسیون پالرمو برای کشور مفید نخواهد بود و تجربه تاریخی نشان داده طرف مقابل پایبند به هیچ قراردادی نیست.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به کنوانسیون پالرمو گفت: محدود کردن نظام، هدف اصلی کنوانسیون‌های بین المللی است.
حاجی دلیگانی در گفتگو با قم فردا:
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به وضعیت کنونی فضای مجازی در کشور، گفت: ایجاد بانک ملی اطلاعات و بستر الکترونیکی مناسب برای رده های سنی باید اجرایی شود.
نماینده سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:
یک کارشناس ارشد مسائل سیاسی با اشاره به اینکه اولویت امروز قوه مقننه دستیابی به یک نگاه کلان ملی و استراتژیک است، گفت: قطعا طرح استانی شدن انتخابات مشکلاتی مانند دامن زدن به اختلافات قومی و قبیله ای و حتی مذهبی می باشد.
حجت‌الاسلام ذوالنوری در گفتگو با قم فردا:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که دولت از هرزه گی در فضای مجازی حمایت می‌کند، ابراز داشت: فضای مجازی متأسفانه رهاشده و صاحب ندارد.
امام جمعه قم:
امام جمعه قم گفت: ما مردم قم همیشه درصحنه هستیم و به ندای رهبر انقلاب لبیک می گوییم و افراد ناآگاه و غافل را ارشاد می کنیم و دست افرادی که آگاهانه و با برنامه ریزی قصد خیانت به قم را دارند قطع می کنیم.
در نشست بررسی کنوانسیون پالرمو مطرح شد:
کارشناسان مسائل سیاسی در نشست خبری تشکل‌های حوزوی با موضوع بررسی کنوانسیون پالرمو بر ضرورت عدم پیوستن جمهوری اسلامی ایران به این معاهده تأکید کردند و هدف آن را نظارت بر تمامی تراکنش‌های مالی کشور دانستند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/2