با رصد عوامل اطلاعاتی بسیج رقم خورد:
قم- ۶ هزار و ۴۰۰ کیلو آرد خبازی یارانه ای از یک دستگاه خودرو خاور در قم کشف و با دستور مقام قضایی توقیف می شود.
آیت‌الله فاضل لنکرانی:
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان این که عدم فرزندآوری محصول غرب در کشورمان است، گفت: این مرکز در زمینه فقه پزشکی گام‌های بسیار مهمی را برداشته است.
عضو شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر نسبت به تغییر طرح تفصیلی در محدوده بافت تاریخی معترض بوده و هستند گفت: مجددا امسال هم در کمیسیون شهرسازی از دست‌اندرکاران این امر دعوت کردیم و گزارش خواستیم و عنوان شد که مانع همچنان وجود دارد.
دبیر کتاب سال فرق، ادیان، اقوام و مذاهب:
دبیر کتاب سال فرق، ادیان، اقوام و مذاهب گفت: تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را ۲۴۲ اثر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۵۰ اثر در قالب پایان‌نامه و ۱۹۲ اثر در قالب کتاب ارائه گردیده است که از میان ۲۴۲ اثر ۴ اثر به‌عنوان اثر برتر و ۷ اثر هم به‌عنوان اثر شایسته تقدیر به انتخاب هیات داوران معرفی شد
همرزم سردار سلیمانی با اشاره به نقش حاج قاسم در دفاع از مردم بی‌دفاع در برابر داعش گفت: برای حاج قاسم همان‌طور که دفاع از شیعیان مهم بود دفاع از دیگر ادیان و مذاهب در مقابل ظلم داعش و آمریکایی‌ها مهم بود.
گزارش تصویری
در شب میلاد حضرت علی(ع) حرم مطهر حضرت معصومه(س) حال و هوای خاصی دارد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در مراسم افتتاح 185 طرح محرومیت زدایی استان لرستان اظهار داشت: در گام دوم انقلاب اسلامی در جهت تحقق جامعه مهدوی در حرکت هستیم که مقام معظم رهبری در جلو و ملت ایران و جهان اسلام پشت سر رهبری به سمت تحقق جامعه مهدوی و بستر سازی برای ظهور خورشید ولایت در حرکت هستند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به اینکه از نظر قوانین باغ پرندگان می تواند در محدوده شهری قرار بگیرد، گفت: دغدغه و نگرانی های محیط زیست باید توسط متولیان باغ پرندگان رفع شود تا این باغ مشکل خاصی از نظر بهداشتی نداشته باشد.
معاون خدمات شهری شهرداری قم در گفتگو با قم فردا :
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه رفع نواقص باغ پرندگان از اولویت های مهم برای جلوگیری از تکرار، گفت: تمام الزامات در احداث باغ پرندگان رعایت شده است.
مدیرکل دامپزشکی استان قم:
مدیرکل دامپزشکی استان قم با اشاره به اینکه علت تلفات در باغ پرندگان در حال بررسی است، گفت: قانون گذار تعریف کرده است که مواردی که پروانه بهره برداری و پروانه بهداشتی دارند پس از طی کردن قرنطینه، فعالیت آن از سر گرفته می شود که این باغ نیز پس از طی کردن زمان قرنطینه فعالیت آن از سر گرفته می شود.
صادقی نسب:
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که اتحاد و همدلی مسئولان قوا امروز نیاز اصلی کشور است، گفت: محدودکردن نظارت‌ها و خروج از پروتکل الحاقی نشان‌دهنده قدرت جمهوری اسلامی است.
مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی:
مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: این بنیاد تاکنون ۴ هزار و ۵۰۰ اثر را منتشر کرده است که نشان می‌دهد آستان قدس به احیای آثار دانشمندان اسلام نگاه ویژه‌ای دارد.
با سخنرانی آیت‌الله جوادی آملی؛
دبیر علمی کنگره بین‌المللی سید مرتضی از برگزاری این آیین با سخنرانی آیت‌الله جوادی آملی در قم خبر داد و گفت: این مراسم روز ۵ شنبه هم‌زمان با میلاد امام علی (ع) در مؤسسه دارالحدیث برگزار می‌شود.
شهروندان قمی با گلایه از افزایش موش ها در شهر خواستار برخورد با این معضل اجتماعی شدند.
رئیس دانشگاه معارف اسلامی:
رئیس دانشگاه معارف اسلامی گفت: از رسالت های دانشگاه معارف تأمین محتوای تدریس دانشگاه های سراسر کشور است و با دعوت اساتید حوزه و دانشگاه، تاکنون ۱۳۵ متن درسی در رشته های مختلف تدوین شده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3
مطالب پیشنهادی
روزنامه و نشریات استان