سعید بیابانکی در وضف شهید فخری زاده شعری سروده است.
گرچه بی‌اعتنایی این جماعت به منافع ملی مدت‌هاست که برای مردم ثابت شده، اما به زعم خودشان با سکوت پیشه کردن در ماجرایی مثل ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان، می‌توانند وجهه‌ای روشنفکرانه از خود نشان دهند.
تولیت مؤسسه فقاهت و تمدن اسلامی گفت: امروزه تردیدی نیست که گفتمان تحول خواهی در حوزه‌های علمیه ایجاد شده و صحبت‌های مدیران حوزه و طلاب هم مؤیّد همین نکته است، در حالی که در زمان‌های نه چندان دور، تحول خواهی در حوزه‌های علمیه مورد اقبال و توجه نبود.
«سالار عقیلی» خواننده موسیقی سنتی ایرانی برای بازی رایانه‌ای بزرگ سفیر عشق قطعه‌ای متفاوت می خواند.
سرپرست خبرگزاری بسیج استان قم :
حسینی نوده تصریح کرد:شاکله بسیج یک فرهنگ و تفکر عدالتخواه و با ایمان است که هیچگاه فرسوده نخواهد شد.
آیت الله فاضل لنکرانی:
برای استمرار انقلاب‌مان باید روحیه جهادی و بسیجی گسترش پیدا کند، انسانی که کارهای جهادی انجام بدهد یکی از خواص بسیجی بودن است ، مانند کارهایی که امروز طلاب عزیزمان در این وانفسای کرونا در بیمارستان‌ها انجام می‌دهند.
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: جامعه امروز ما به شدت نیازمند اصلاح سبک زندگی است و این در حالی است که مذهب تشیع بهترین اسوه‌های فردی و اجتماعی را معرفی می‌کند که یکی از این اسوه ها حضرت معصومه(س) است که می تواند بهترین الگو برای جامعه امروز باشد.
همزمان با شب وفات حضرت معصومه سلام الله علیه مراسم وداع با پیکر هفت شهید گمنام در هیئات رزمندگان قم برگزار شد.
بازی «سفیر عشق» روایتگر داستان حضور حضرت مسلم ابن عقیل (ع) در شهر کوفه به عنوان سفیر امام حسین (ع) است.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به ساخت مستند "دختر زاگرس" توسط موسسه خاتم گفت: "دختر زاگرس" مستندی تأثیرگذار و امیدآفرین است.
اسفندماه امسال؛
چهارمین کنفرانس بین‌المللی پژوهش‌های کاربردی در علوم‌انسانی و اسلامی اسفندماه سال جاری در قم برگزار می‌شود
در حالی که چهار روز از برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان قم می گذرد، اما همچنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اسامی منتخبان را اعلام نمی کند.
پس از انتشار بیانیه ای منتسب به هیات مدیره خانه مطبوعات پیگیری‌های خبرنگار مهر حکایت از بی اطلاعی اعضای قانونی این هیات مدیره از چنین بیانیه‌ای دارد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3