کارشناس مذهبی در گفتگو با قم فردا:
این استاد اخلاق حوزه گفت: اخیرا دستگاه قضا عده ای از مدیران کشور را که ظاهر مومنانه داشتند بازداشت کرده است؛ کسانی که ایمانشان ضعیف است و عزادار واقعی امام حسین (ع) نیستند وقتی به سمتی تکیه می کنند، شروع به اختلاس و ثروت اندوزی می کنند.
کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با قم فردا:
کارشناس مسائل مذهبی گفت:گاهی مشاهده می‌شود بانوان در روز تاسوعا و عاشورا باحجاب نامناسب به تماشای دسته‌های عزاداری ایستاده‌اند این مسائل در عزاداری‌ها قابل‌قبول نیست و نه‌تنها این شخص ثوابی نمی‌برد بلکه مرتکب فعل حرام نیز می شود.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین با اشاره به اینکه باید در هر کاری به یاد خدا باشیم، گفت: امربه‌معروف و نهی از منکر یکی از پیام های مهم امام حسین(ع) در عاشورا است.
رئیس ستاد اقامه نماز استان قم:
رئیس ستاد اقامه نماز استان قم بابیان این‌که برخی از نقاط قم ازنظر مسجد با کمبود مواجه هستند، گفت: بیش از هزار و 200 مسجد و حسینیه در قم وجود دارد که ساماندهی آن‌ها در حال انجام است.
حجت الاسلام بنیادی:
این کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه مکتب کربلا درس های مورد نیاز جامعه را ارائه می دهد ، گفت: کلمات و عبارت ها و سخنرانی های امام حسین(ع) برای تمام تاریخ است پس باید از ظرفیت عظیم محرم و عزاداری ها برای رفع نیاز های اجتماعی جامعه استفاده کرد.
اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کردند:
اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان این‌که اختلافات باید در درون نظام حل شود، گفت: مطالبی که اخیراً بیان‌شده است مناسب نظام نیست و در روزهای آینده حل خواهد شد.
کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با قم فردا:
کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه دشمن ضربه اصلی را از مجالس عزاداری سیدالشهدا خورده است، گفت: در کنار هم بودن و همدلی در ایام محرم و صفر یک امید در میان مردم جامعه به وجود می‌آورد.
آیت‌الله بطحایی:
عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این‌که باید از افراط‌وتفریط در عزاداری‌های سالار شهیدان پرهیز شود، گفت: وعاظ و مداحان در عزاداری از منابع صحیح و مستدل استفاده کنند.
حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی:
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شناخت درست از هدف قیام امام حسین (ع) را خواستار شد و گفت: مداحان و سخنرانان هدف قیام را در جامعه به‌خوبی تبیین کنند.
کارشناس مذهبی در گفتگو با قم فردا:
کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه امام حسین(ع) فقط به شیعه تعلق ندارد، گفت: ماه محرم سبب تعمیق پیوند عاطفی و قلبی بین مردم وخانواده با دین واهلبیت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم :
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: تعداد صندلی‌های سینما در سال جاری نسبت به سال‌های قبل دو برابر شده و انشالله با ورود بخش خصوصی برای سال 99 به همین میزان صندلی اضافه خواهد شد.
آیت الله توکل:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اگر اهالی نجران مباهله می کردند نابود می شدند ، گفت: روز مباهله، روز اثبات حقانیت اسلام و اهلبیت(ع) است.
مراسم رونمایی از سه جلد کتاب شرح نهج البلاغه اثر مقام معظم رهبری در قم برگزار می شود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1