معاون پژوهش حوزه‌های علمیه:
معاون پژوهش حوزه‌های علمیه گفت: پژوهش محور کردن نظام آموزشی، یکی از اهداف اصلی معاونت پژوهش است.
آیت الله دیرباز در گفتگو با قم فردا
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن برای از بین بردن بُعد هویتی و انقلابی قم تلاش می کند، گفت: سبک زندگی و فرهنگ مردم، هدف دشمن در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای است.
آقای نعناکار اولین جانبازی بود که در دزفول ازدواج کرد. تمام بچه‌های هم‌سنگرش با همان لباس خاکی و فرم جبهه دور ما حلقه زدند و تفنگشان را به زمین می‌کوبیدند و شعر می‌خواندند. این ارکستر عروسی ما بود. من هم زیر چادر اشک می‌ریختم.
همسر جانباز مدافع حرم:
همسر جانباز مدافع حرم مهدی واحدی گفت: همسرم 7ماه در بیمارستان بستری بود و مادر ایشان در این مدت پرستاری همسرم را انجام دادند، زندگی با یک جانباز سختی های خاص خودرا دارد اما من به پرستاری از همسر جانبازم افتخار می‌کنم.
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم خبر داد:
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم آر اختصاص 3 میلیارد ریال بن برای نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در قم خبر داد.
دانشجوی محجبه شده در گفتگو با قم فردا:
دانشجوی تازه محجبه شد گفت: وصیت‌نامه شهدا را با دقت مطالعه می‌کردم، پیش خودم فکر کردم که هزاران شهید جان خود را داده‌اند و تنها خواسته‌شان از زنان و دختران حفظ حجاب است حتماً مسئله خیلی مهمی بوده است.
مدیر انجمن سینمای جوانان استان قم در گفتگو با قم فردا:
مدیر انجمن سینمای جوانان استان قم با بیان اینکه تولید آثار باکیفیت و عمیق هنری، به بسترسازی مسئولان و همچنین دغدغه هنرمندان نیاز دارد؛ نقش سینمای کوتاه را در بصیرت افزایی اجتماعی مهم ارزیابی کرد.
کارگردان و نویسنده تئاتر در گفتگو با قم فردا:
کارگردان و نویسنده تئاتر گفت: فیلم قلاده های طلا به واکاوی ماجراهای فتنه88 می پردازند و به دنبال علت به وجود آمدن فتنه 88 است.
شاه حسینی در گفتگو با قم فردا:
کارگردان سینما ضمن حمایت از فیلم قلاده های طلای آقای طالبی، گفت: فیلم‌های مشابه قلاده‌های طلا باید مجدد ساخته شود و این مسئله با حمایت از هنرمندان ارزشی اتفاق خواهد افتاد.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان قم خبر داد:
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان قم از برگزاری اولین یادواره شهدای بانکی در استان قم خبر داد.
نائب رئیس جامعه مدرسین خبر داد:
نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یازدهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در 12 و 13 دی ماه در قم برگزار می شود.
مقام معظم رهبری بارها نسبت به تهاجم نرم و شبیخون فرهنگی دشمن و نفوذ عوامل استکبار جهانی هشدار داده اند،مسئله ای که در قم جدی تر است زیرا قم خاستگاه انقلاب است.
سرلشکر صفوی در قم:
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به خدمات استاد پرورش به انقلاب اظهار داشت: استاد پرورش در اندیشه و تفکر دچار کجی و کاستی نشد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1