به بهانه سالروز ولادت امام علی(ع)؛
سیره و منش امیرالمومنین (ع) الگویی برای تمام بشریت است و این مهم بارها در بیانات رهبر انقلاب و مراجع عظام تقلید آمده است.
آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با تاکید بر اینکه ایران اسلامی امروز همه چیز دارد گفت: بیگانه بخواهد یا نخواهد، تحریم بکند یا نکند، همه منابع را خداوند به این مردم داده است.
رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: ولادت حضرت علی(ع) در خانه کعبه فضیلتی ممتاز و مختص به امیرمؤمنان است و نشان از شرافت و کرامت حضرت پیش خداوند دارد.
آیت‌الله فاضل لنکرانی:
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان این که عدم فرزندآوری محصول غرب در کشورمان است، گفت: این مرکز در زمینه فقه پزشکی گام‌های بسیار مهمی را برداشته است.
دبیر کتاب سال فرق، ادیان، اقوام و مذاهب:
دبیر کتاب سال فرق، ادیان، اقوام و مذاهب گفت: تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را ۲۴۲ اثر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۵۰ اثر در قالب پایان‌نامه و ۱۹۲ اثر در قالب کتاب ارائه گردیده است که از میان ۲۴۲ اثر ۴ اثر به‌عنوان اثر برتر و ۷ اثر هم به‌عنوان اثر شایسته تقدیر به انتخاب هیات داوران معرفی شد
به همت مؤسسه خاتم،
نشست علمی گرایش به مواد مخدر به همت مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم برگزار می‌شود.
مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی:
مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: این بنیاد تاکنون ۴ هزار و ۵۰۰ اثر را منتشر کرده است که نشان می‌دهد آستان قدس به احیای آثار دانشمندان اسلام نگاه ویژه‌ای دارد.
با سخنرانی آیت‌الله جوادی آملی؛
دبیر علمی کنگره بین‌المللی سید مرتضی از برگزاری این آیین با سخنرانی آیت‌الله جوادی آملی در قم خبر داد و گفت: این مراسم روز ۵ شنبه هم‌زمان با میلاد امام علی (ع) در مؤسسه دارالحدیث برگزار می‌شود.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه امام جواد شیعیان را برای ارتباط غیر مستقیم با امام زمان آماده کرد، گفت: حقانیت مکتب شیعه و ارتقا و استحکام فکری فرهنگ و مکتب شیعه و اهلبیت(ع) را درآن دوران نشان داد.
مستند نانوکسن تولید گروه جهادی راه منجی روایتی دیده نشده از استعمار نوین جهانی با واکسن کرونا را به تصویر کشیده است.
مسئول کانون معین الضعفا خادمیاران آستان قدس رضوی:
مسئول کانون معین الضعفا خادمیاران آستان قدس رضوی از استقبال پرشور نوجوانان از مسابقات و برنامه‌های فرهنگی کانون خادمیاران خبر داد.
حضرت ابوطالب مظهر ایمان است در آن شرایط سختی که وجود داشت در بعضی از موارد ناچار بوده مثل اصحاب کهف تقیه کند و ایمان خود را ابراز نمی کرد تا دفاعش از پیامبر(ص ) صرفا جنبه ی دفاع از قوم و خویش جلوه کند.
اولین جمعه ماه رجب به شب «لیلة الرغائب» معروف است با توجه به عظمت و اهمیت این شب، بهترین دعاها و آرزوها را از درگاه خداوند طلب کنیم و همه برای یکدیگر و رهایی از شر این ویروس منحوس دعا کنیم.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3