استاد حوزه علمیه قم:
استاد حوزه علمیه قم، دوران زندگی امام علی النقی (ع) را دوران آغاز زمینه سازی برای عصر غیبت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف دانست و گفت: امام هادی (ع) از هر فرصتی برای تبیین این دوران بهره می بردند.
راوی دفاع مقدس:
راوی دفاع مقدس با اشاره به اینکه شهید کاظمی نسبت به نیروهایش مهربان و دلسوز بود، گفت: شهید کاظمی الگوی مقاومت در برابر دشمن است.
اعضای خبرگان رهبری مطرح کردند:
دو تن از اعضای خبرگان رهبری با بیان این که آیت الله مومن از حامیان اصلی انقلاب بود، تصریح کردند: مسئولان سادگی و پاکی زندگی آیت الله مومن را الگویی خود قرار دهند.
حجت‌الاسلام والمسلمین جوشقانیان عنوان کرد
دبیر شبکه ملی وارثون از تشکیل قرارگاه مردمی راهیان نور توسط این شبکه خبر داد و گفت: این قرارگاه مجموعه‌های مردم‌نهاد در حوزه راهیان نور را گردهم آورده و با استفاده از ظرفیت آن‌ها به دنبال اجرای برنامه‌های منسجم در سطح ملی است.
آیت‌الله میرباقری:
این استاد حوزه و دانشگاه گفت: انقلاب اسلامی ایران یک جنگ ایدئولوژیک بود و بین اسلام و دین دنیاپرستان رخ داد و صرفاً یک انقلاب و جنگ مادی نبود البته از کرامات انقلاب اسلامی ایران این بود که منافع مادی هم نصیب مردم کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین ماندگاری:
رئیس هیأت مؤسس شبکه ملی وارثون گفت: دغدغه‌مندان دفاع مقدس سراسر کشور در شبکه ملی وارثون گردهم آمده و در فرصت راهیان‌نور و چهل سالگی انقلاب جشنواره کتاب همسفر را دنبال می‌کنند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) در ولایتمداری و ساده زیستی الگویی برای جامعه است، گفت: مشخص نبودند تاریخ دقیق شهادت و محل دفن این بانوی بزرگ و دختر پیامبر(ص) و تشییع شبانه حضرت زهرا(س) یکی از نشانه ها و سند مظلومیت اهلبیت(ع) می باشد.
آیت الله دیرباز در گفتگو با قم فردا
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن برای از بین بردن بُعد هویتی و انقلابی قم تلاش می کند، گفت: سبک زندگی و فرهنگ مردم، هدف دشمن در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای است.
رئیس فراکسیون فضای مجازی گفت: مهلت‌های مختلفی برای هاتگرام و طلاگرام تعیین شد تا مرکزیت فعالیتشان را در داخل کشور قرار دهند، اما ادله خارجی و داخلی این موضوع را محقق نکرد.
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم خبر داد:
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم آر اختصاص 3 میلیارد ریال بن برای نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در قم خبر داد.
آیت الله اعرافی در همایش کتاب سال حوزه:
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان این که پژوهش و تحقیق لازمه یک کار علمی و فرهنگی است،گفت: تحقیقات حوزوی باید به شرایط فعلی جامعه بپردازد.
به همت انتشارات کتاب جمکران؛
کتاب «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور درباره زندگی شیخ مرتضی انصاری به زودی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر می‌شود.
معاون پژوهش حوزه‌های علمیه:
معاون پژوهش حوزه‌های علمیه گفت: پژوهش محور کردن نظام آموزشی، یکی از اهداف اصلی معاونت پژوهش است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1