مدیرکل ورزش و جوانان قم با بیان اینکه در برخی از رشته‌ها از جمله فوتسال و کشتی، قم دارای ظرفیت های کم نظیری در کشور است، گفت: هم اکنون ۸۹ تیم از این استان در بخش بانوان و آقایان در لیگ های برتر رشته های مختلف حضور دارند.
اورعی مسئول کارگروه‌های تخصصی مجمع نمایندگان قم گفت: ورزش بانوان در مظلومیت به سر می‌برد.
رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی قم گفت: با بهره برداری از پنج خانه ورزش روستایی جدید در دهه فجر امسال، تعداد خانه‌های تجهیز و افتتاح شده استان در پنج سال به ۹۰ باب افزایش یافت.
تیم «سوهان محمد قم» در مرحله دوم جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور در مجموعه شهید حیدریان قم مقابل تیم «داماش پارسه تهران» با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد تا از جام حذفی فوتبال خداحافظی کند.
در رقابت های کاپ آزاد ایران رخ داد؛
نوجوان 17 ساله قمی توانست در رقابت های کاپ آزاد ایران(جام شهید سلیمانی) در رشته فوتبال الکترونیک به مقام اول و قهرمانی برسد.
رئیس فدراسیون تکواندو:
رئیس فدراسیون تکواندو با بیان این‌که نیازمند حضور حوزه‌های علمیه در ورزش هستیم، گفت: ورزش قهرمانی نیازمند حضور و مشارکت حوزه‌های علمیه برای حفظ ارزش‌ها است.
مدیر امداد و سلامت حوزه‌های علمیه گفت: در برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته می‌خواهیم تحرکی به ورزش در حوزه‌ها بدهیم و هیئت‌های ورزشی حوزه را راه‌اندازی کنیم
قم فردا گزارش می دهد؛
پس از انقلاب اسلامی ایران و با تبدیل شدن قم به استان به فرمان رهبر معظم‌ انقلاب، روند توسعه فضاهای ورزشی و گسترش رشته‌های ورزشی در قم رشد چشمگیری پیدا کرد به طوری که تعداد مکان های ورزشی در طی ۴۲ سال گذشته در قم ۲۰۰ برابر رشد داشته است.
تیم بسکتبال شیمیدر قم در پایان یک مسابقه ماراتن‌گونه بسکتبال موفق به شکست یکی از رقبای اصلی خود یعنی ذوب‌آهن اصفهان شد.
تیم بدمینتون رعد پدافند هوایی قم با کسب پیروزی پنچ بر صفر مقابل تیم صنایع اردکان در هفته نهم به قهرمانی زود هنگام دست یافت.
تیم فوتسال فردوس قم در اولین بازی دور برگشت لیگ برتر فوتسال کشور بازی را مقابل میزبان خود واگذار کرد.
دو فوتسالیست قمی که در ترکیب سایر تیم‌های لیگ برتری توپ می‌زنند از سوی کادر فنی به اردوی جدید تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شدند.
سرمربی تیم فوتسال «فردوس قم» با بیان اینکه تیم حریف از بازیکنان خوبی بهره می برد، گفت: امیدواریم بازی را به سود خود به پایان برسانیم تا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهیم.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0