سرپرست تیم فوتبال جوانان صبای قم گفت: به لطف خدا و با همت و تلاش کادر فنی و بازیکنان تیم انشاءالله صبا را در لیگ برتر فوتبال ایران حفظ می‌کنیم.
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش قم:
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قم با اشاره به حضور دانش آموزان از پنجم تا سیزدهم بهمن در قم، گفت: سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در چهار رشته ورزشی در قم برگزار خواهد شد.
رئیس هیأت کاراته استان قم خبر داد
رئیس هیأت کاراته استان قم از اعزام ملی‌پوش این رشته در ترکیب تیم بزرگسالان ایران به رقابت‌های لیگ جهانی کاراته‌وان در اروپا خبر داد.
در هفته ای که جودوی قم به دست وزیر ورزش صاحب خانه شد، فحاشی های و الفاظ نامناسب تماشاگران قم در رقابت های لیگ برتر فوتسال برای تیم سوهان محمد دردسرساز شد.
برای حضور در لیگ جهانی کاراته‌؛
کاراته‌کای مطرح استان قم در اندیشه کسب مجوز حضور در بزرگترین رویداد ورزشی جهان همراه با تیم ملی کاراته ایران راهی فرانسه می‌شود.
سه بانوی کاراته‌کای عضو تیم مرداس قم از سوی سازمان لیگ کاراته ایران در جمع برترین‌ها و ستاره‌های سوپر لیگ زنان ایران قرار گرفتند.
پایان پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران با بازگشت طلایی ستاره کشتی قم و اختصاص چهار مدال طلا و برنز به نمایندگان قم همراه بود.
مسئول ورزش بخش‌های تابعه استان قم خبر داد
مسئول هماهنگی و پیگیری ورزش بخش‌های تابعه استان قم از دعوت کبدی‌کار روستای شریف‌آباد قم به اردوی تیم ملی جوانان ایران خبر داد.
با دعوت به تیم ملی نوجوانان رقم خورد
نخستین‌بار در کاتای قم یکی از استعدادهای دختر این رشته به اردوی تیم ملی کاتای دختران نوجوان ایران برای اعزام به رقابت‌های برون‌مرزی دعوت شد.
در هفته ای که تیم سوهان محمد سیما قم در رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور خوش درخشید و به رده سوم جدول رده بندی لیگ صعود کرد اما تیم فوتسال الماس شهر در لیگ دسته یک بر روی پرتگاه سقوط به دسته پایین تر قرار گرفت.
رئیس هیات هاکی قم گفت: ورزش این استان نیز به سرمایه گذاری در رده سنی مدارس به منظور تربیت نسلی از ورزشکاران مستعد برای حضور قوی در رقابت های ملی و بین المللی دارد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0