فرنگی‌کاران تیم کشتی شهدای مقاومت بسیج قم در دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور برابر حریفان خود به میدان می‌روند.
ورزشکارانی که هیچ‌گاه اسرائیل را به رسمیت نشناختند؛
جامعه ورزش در مبارزه با رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی پرچمدار بوده و ورزشکاران ایران در میادین مختلف از مبارزه با ورزشکاران این کشور جعلی خودداری کرده اند.
مدیر تیم هندبال پاس قم ضمن تهدید به اعلام انحلال این تیم، دلیل این تصمیم را عدم حمایت مسئولان استان و بی توجهی همگان به این تیم عنوان کرد
رئیس هیئت هندبال قم گفت: اسپانسرها حتی تمایلی به ورود به ورزش‌های با پخش مستقیم نیز ندارد؛ زیراهیچ گونه امتیازی به آنها اعطا نمی‌شود.
مدیرتیم هندبال پاس قم:
مدیرتیم هندبال پاس قم با اشاره به اینکه 70 درصد بازیکنان تیم بومی هستند، گفت: تیم هندبال استان نیاز مند حمایت مالی است که اگر مسئولین استان کمکی نکنند این تیم به خاطره ها خواهد پیوست.
در دیدار هیئت‌مدیره تیم هندبال پاس قم با رئیس فدراسیون هندبال مطرح شد؛
در دیدار هیئت‌مدیره تیم هندبال پاس قم با رئیس فدراسیون هندبال بر ضرورت حمایت وزارت ورزش و جوانان از تیم‌های ورزشی تأکید شد.
مرتضی محمدی در رقابت های ورزشهای الکترونیک توانست با شکست حریفان خود در دور اول رقابت های جهانی در رشته فوتبال الکترونیک (PES21) با شکست حریفان خود به عنوان نفر اول منطقه غرب آسیا به مرحله نهایی صعود کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تاکید بر سیاست دولتمردان در برخورداری متوازن جوانان روستایی و شهری از امکانات ورزشی گفت: توجه به موضوع ورزش در روستاهای استان از اهداف دولت است که باید زیر ساخت های لازم برای این منظور در روستاها ایجاد شود.
در دور جدید تمرینات؛
فوتبالیست جوان قمی بهتیم ملی فوتبال جوانان ایران دعوت شد.
مدیرکل ورزش و جوانان قم با اشاره به تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا برای تعطیلی یک هفته‌ای و اعمال محدودیت‌ها به دلیل شیوع مجدد بیماری کووید-۱۹ در این استان گفت: همه اماکن ورزشی قم ملزم به اعمال تعطیلی یک هفته‌ای هستند.
با زدن ضربات پنالتی تکلیف تیم صعود کننده به فینال لیگ قهرمانان مشخص شد و سرخپوشان ایران موفق شدند به فینال صعود کنند.
با شکست تمامی رقبا؛
مرتضی محمدی ورزشکار قمی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک به مقام قهرمانی رسید.
سرپرست هیأت اسکواش استان قم از موفقیت ورزشکاران این هیأت در کسب دو رتبه برتر نخستین رقابت مجازی قهرمانی اسکواش کشور خبر داد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/0