کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با قم فردا:
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران طولانی شدن بیماری کرونا نباید موجب عدم رعایت اصول بهداشتی شود، گفت: تداوم وضعیت آبی در شهر قم بستگی به رعایت اصول بهداشتی دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: عملکرد کادر درمانی ایران در انتهای شیوع کرونا قابل قضاوت است ولی هم‌اکنون در تمامی مراجع و آمارهای رسمی عملکرد جمهوری اسلامی از بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا بالاتر است.
آخرین وضعیت کرونا در قم؛
۹۶ بیمار مشکوک به کرونا در حالی در بیمارستان‌های قم بستری هستند که مورد مثبتی از کرونای انگلیسی در قم هنوز مشاهده نشده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا حدود 1500نفر فوت کرده اند، گفت: هنوز کرونای انگلیسی در قم مشاهده نشده است.
مظلومیت قم با کج سلیقگی مسئولین؛
باتوجه به کاهش رتبه قم در مبارزه با کرونا و اعمال محدودیت های سفر در استان های مسافر پذیر و حضور مسافران در قم باید استان قم هم در این لیست محدودیت ها برای تعطیلات پیش رو قرار می گرفت تا در آینده اتهامات و برچسب هایی برای شیوع موج جدید به قم زده نشود.
هم زمان با چندین شهر کشور؛
ترزیق اولین واکسن کرونا در قم هم زمان با جندین شهر کشور ظهر امروز انجام شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: عادی انگاری شرایط، موجب افزایش مجدد آمار مبتلایان به کرونا می‌شود و از این رو باید نهایت دقت را داشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت: در ۲۴ ساعت منتهی به هجدهم بهمن ماه ۲۱ تَن با علائم قطعی کرونا در مراکز درمانی قم مورد پذیرش قرار گرفتند.
گزارش قم فردا از آخرین وضعیت کرونا در قم؛
استان قم در حالی تنها ۱۰۵ بیماری مشکوک به کرونایی را در بیمارستان‌ها دارد که یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های استان نیز از پذیرش بیماران کرونایی خارج شد.
استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به اینکه وضعیت قم نسبتاً مطلوب است اظهارداشت: محدودیت تردد شبانه برای پیشگیری از دورهمی هایی است که از طریق آنها ویروس کرونا گسترش پیدا می‌کند و وضعیت قم را از وضعیت مطلوب خارج می کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از زحمات و خدمات ارزشمند مجموعه پرستاری استان قدردانی می‌کنیم که در طول یک سال گذشته مقابل بحران کرونا، سنگ تمام گذاشتند.
رئیسی معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا از مردم شریف استان قم عذرخواهی کرد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0