پایگاه خبری تحلیلی قم فردا
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
به یُمن روز بزرگداشت بازگشت پرستوها؛
نام هر آزاده مکتوب است در دیوان عشق
26 مرداد در تقویم حماسه و ایثار، یک روز ماندگار است؛ روزی که صبوری میهن و رزمندگان عاشقش به بار نشست و پیروزی دیگری با بازگشت آزادگان نصیب ملت قهرمان ایران شد.
اخبار ویژه
 • فرماندهی انتظامی استان قم:
  برای تامین امنیت باید از توان همه دستگاه ها و سازمان استفاده کرد
  فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه مجموعه اصحاب رسانه نقش دیدبان های ناجا را داند، گفت: استفاده کامل از توان همه دستگاهها و سازمان ها یکی دیگر از رویکردهای مهم است چرا که امنیت بسته مهمی است که همه در تامین آن شریک اند.
 • جشنواره "هلهله فرشته‌ها" در قم برگزار می‌شود
  جشنواره "هلهله فرشته‌ها" همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در قم برگزار می‌شود.
 • معاون فرهنگی ستاد کل نیرو‌های مسلح:
  دشمن از تمام ابزارها برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کند
  معاون فرهنگی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اینکه ترامپ با سخنان اخیر خود به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان است، گفت: امروز دشمنان با تمام ابزارهای موجود به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند و در این بین برخی هم بطور ناخواسته به دشمن کمک می کنند.
 • معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
  بیش از 50 میلیون نفر در کشور در فضای مجازی تولید خبر می کنند
  معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه 1400 مدیرمسئول زن در کشور فعال هستد و بانوان در حوزه روزنامه‌نگاری می توانند موفق‌تر دیده شوند، گفت: بیش از 50 میلیون نفر در کشور در فضای مجازی تولید خبر می کنند.
 • فرماندار قم:
  خبرنگاران می توانند توطئه های دشمنان در جنگ نرم را خنثی کنند
  فرماندار قم با اشاره به اینکه امروز در جنگ رسانه ای و اقتصادی قرار داریم، گفت: خبرنگاران در شرایط امروز، باید بدانند که انجام وظیفه درست و تعهد آن ها در این زمان باعث خنثی شدن بخش قابل توجهی از توطئه های دشمن در عرصه جنگ نرم رسانه ای می شود.
 • به مناسبت17مرداد روز خبرنگار؛
  دل نوشته ای اندر احوالات یک روزه خبرنگار متعهد
  خبرنگاری که متعهد به مردم و جامعه اش است، بی شک نمی تواند نسبت به دردهای اجتماع خود و سختی های مردمانی که در کنار او زندگی می کنند ، بی تفاوت باشد چرا که او وجدان آگاهی است برای جامعه ای که از خبرنگاران کشف و نشر حقیقت را طلب می کنند.
 • عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
  تحکیم امنیت اقتصادی و آرامش مهمترین مساله برای کشور است
  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مسئولان ضمن دعوت مردم به آرامش باید حل مشکلات اقتصادی و بازار را در اولویت قرار دهند، گفت: مهم ترین مساله برای کشور تحکیم امنیت اقتصادی و آرامش است و این را هم باید بدانیم که اگر امنیت از بین برود خسران آن متوجه کل جامعه و حتی قشر سرمایه دار می شود.
 • معاون روابط عمومی سپاه قم خبر داد؛
  اعزام كاروان رسانه ای قم به مناطق زلزله زده کرمانشاه
  قم فردا: معاون روابط عمومی سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم از اعزام یک كاروان رسانه ای به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
 • فردا انجام می شود؛
  تغییر فرمانده انتظامی قم پس از شش سال
  پس از شش سال فعالیت سردار مجتبایی در قم فردا معارفه وی با سردار آقاخانی فردا برگزار خواهد شد.
 • نفر سوم کنکور گروه ریاضی و فنی در گفتگو با قم فردا:
  فقط در کنکورهای متداول مدرسه شرکت می‌کردم/ حمایت‌ خانواده نقش کلیدی در موفقیتم داشت
  دانش آموز قمی حایز رتبه سوم کنکور گروه ریاضی و فنی، شرکت کردن در آزمون‌ها و آموزشگاه‌های پرهزینه را بی‌فایده ‌خواند و بیان کرد: بنده تنها در آزمون‌های کنکور آزمایشی و متداول مدرسه شرکت می کردم.
 • رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
  رسانه ها با اطلاع رسانی درست ، جو روانی کاذب در اقتصاد را بشکنند
  رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه فروختن سکه و ارز در شرایطفعلی تاثیر چندانی بر وضعیت اقتصادی ندارد بلکه باید جامعه از لحاظ جو روانی آرام شود، گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی درست ، جو روانی کاذب در اقتصاد را بشکنند.
 • همزمان با روز ملی انتقال خون صورت گرفت؛
  اهدای خون از سوی جمعی از خبرنگاران قمی
  همزمان با نهم مردادماه ، روز ملی انتقال خون، جمعی از خبرنگاران قمی با حضور در پایگاه انتقال خون حضرت روح الله(ره) قم ، سنت حسنه اهدای خون را به جای آوردند.
 • خشکی مضاعف دریاچه نمک قم؛ تهدیدی جدی برای ساکنان مرکز کشور
  در سال های اخیر دریاچه حوض سلطان بخش زیادی از آب خود را از دست داده و هم اکنون دیگر آبی در آن دیده نمی شود و در معرض نابودی قرار دارد که اگر اقدامی صورت نگیرد دریاچه به نفس نفس خواهد افتاد.
 • رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان
  5 نفر از دلالان غیرمجاز ارز در قم دستگیر شدند
  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به حضور ماموران پلیس آگاهی در اطراف میدان آستانه، گفت: پلیس آگاهی استان 5نفر از دلالان غیر مجاز ارز را شناسایی و دستگیر کرد.
 • آیت الله کعبی:
  وزارت ارتباطات در فیلترینگ شبکه های معاند سهل انگاری می کند
  عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انتظار از وزارت ارتباطات در مبارزه با پدیده جنگ نرم بیشتر است، گفت: متاسفانه وزارت ارتباطات در پایش فضای مجازی به ویژه بحث فیلترینگ شبکه های ضد اخلاق و ضد ارزش های اسلامی و شبکه های معاند عملا سهل انگاری می کند و فیلترینگ تلگرام عملا با ایجاد بسترهای مناسب برای فیلترشکن ها از بین رفته است.
آخرین اخبار