پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
پدر شعر آئینی کشور:
قلمرو شعر آئینی بسیار گسترده است
پدر شعر آئینی کشور با اشاره به ابعاد مختلف شعر آئینی، گفت: قلمرو شعر آئینی بسیار گسترده است و می تواند در بعد های مختلفی به کار برده شود.
اخبار ویژه
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:
  قم قطب شعر آئینی در کشور است
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به اینکه 334 اثر در دبیرخانه کنگره دریافت شده است، گفت: قم را می توان قطب شعر آئینی نامید.
 • مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
  دهه کرامت وسیله ای برای بالا بردن معرفت جامعه نسبت به فرهنگ رضوی است
  مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:دهه کرامت و برنامه‌های تحت پوشش آن وسیله ای برای بالا بردن معرفت جامعه نسبت به فرهنگ رضوی می باشد چرا که جامعه رضوی جامعه آرامی است.
 • به مناسبت دهه کرامت صورت می گیرد؛
  حضور روزانه 50 زوج در اتاق عقد حرم حضرت معصومه(س)
  معاون فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) از حضور روزانه 50 زوج در اتاق عقد حرم حضرت معصومه(س) به مناسبت دهه کرامت خبر داد که این زوج ها مهمان سفره کریمه اهلبیت(ع) می باشند.
 • مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) خبرداد:
  مشارکت 100هزار نفری در برگزاری جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در دنیا
  مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) از مشارکت 100هزار نفری در برگزاری جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در نقاط مختلف دنیا خبر داد.
 • تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س):
  مراسمات دهه کرامت باید مروج سبک زندگی و فرهنگ اهل بیت(ع) باشد
  تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه سبک زندگی اهلبیت را ترویج کنیم، گفت: مراسمات دهه کرامت باید مروج سبک زندگی و فرهنگ اهل بیت(ع) باشد.
 • آکواریوم 100میلیاردی در قم اولویت نیست!
  اگر قرار است محلی برای تفریح مردم ساخته شود باید پروژه هایی در دست باشد که به نفع و در دسترس همه مردم باشد، با توجه با تراکم جمعیتی در قم، سرانه فضای سبز مخصوصا در مناطق محروم بسیار پایین است و اگر به جای پروژه های گران مانند آکواریوم و باغ پرندگان، بوستان ها و پارک هایی در مناطق مختلف و در دسترس مردم ساخته شود مطمئنا رضایت شهروندان بیشتر جلب خواهد شد.
 • بازار افسار گریخته اجاره بهای مسکن در قم؛
  سودهای بالای بانکی مستاجران را بی خانمان کرده است
  طبق جدید ترین آمار استان قم هفتمین استان که دارای بیشترین خانه خالی را نسبت به جمعیت در کشور را دارد اما تعداد زیادی از مردم قم سر پناه مناسبی برای زندگی کردن ندارند، اگر یک قانون مالیاتی کامل ، جامع و دریافت عوارض بر خانه های خالی از سکنه وجود داشت مطمئنا صاحب خانه ها ترجیح می دادند که خانه ها را به قیمت مناسب و نه بالا اجاره دهند.
 • آیت الله سعیدی:
  دهه کرامت نباید جناحی و سیاسی شود
  تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) با اشاره با اینکه سفرنامه ویژه امام رضا(ع) با محوریت محتوای اسلامی و معنوی باید تدوین شود، گفت: دهه کرامت نباید جناحی و سیاسی شود چرا که مردم باید به دور از تنش‌های سیاسی شاد باشند.
 • آیت الله حسینی بوشهری:
  جوانان را با جاذبه های اسلام پیرو اهل‌بیت(ع) کنیم
  امام جمعه قم با اشاره به اینکه باید معنای شادی در جامعه همراه با مرزبندی باشد تا برخی افراد نتوانند اهداف دیگری را دنبال کنند، گفت: اگر جاذبه‌های اسلام را برای جوانان نشان بدهیم آن‌ها پیرو اهل‌بیت(ع) می‌شوند.
 • رئیس شورای هماهنگی دهه کرامت کشور:
  جشن های دهه کرامت در دو هزار 400 نقطه برگزار می شود
  رئیس شورای هماهنگی دهه کرامت کشور با اشاره به اینکه برنامه‌های کرامت اختصاص به ایران ندارد و در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می‌شود، گفت: جشن‌های دهه کرامت به‌جز 31 استان کشور در بیش از 70 کشور جهان برگزار می‌شود که شامل دو هزار و 400 نقطه می باشد.
 • معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم مطرح کرد:
  صرفه جویی 30 میلیارد تومانی در پروژه شهدای مدافع حرم / حرکت شهرداری در مسیر برنامه 5 ساله
  معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم با اشاره به بهره‌برداری از پروژه سه سطحه شهدای مدافع حرم، گفت: در این پروژه نسبت به نمونه‌های مشابه نزدیک به 30 میلیارد تومان صرفه‌جویی داشتیم که مهم و حائز اهمیت است.
 • جای خالی پارکینگ در شهر قم + تصاویر
  کمبود پارکینگ در کلانشهر قم تبدیل به یک معضل جدی شده است به طوری که دیگر در خیابان های شهر جایی برای پارک خودرو نیست و مشخص نیست چه زمانی این مشکل برطرف خواهد شد.
 • از گرمای هوا تا قطعی مکرر برق؛
  آیا قم به وضعیت بحرانی رسیده است؟!
  فصل گرما و افزایش مصرف برق در قم،باعث شده مصرف برق به بالاترین میزان خود در سال جاری برسد، که همین مسئله خاموشی های زیادی در مناطق مختلف قم را به دنبال دارد.
 • تنی چند از شهروندان در گفتگو با قم فردا مطرح کردند؛
  قطعی برق در هُرم عجیب گرما ؛ زجر مضاعف مردم قم
  در حالی این روزها مسائل جوی تمام گرمای خود را شامل مردم قم کرده است که قطعی برق در برخی از مناطق شهر این گرما را دوچندان کرده است و مشکلاتی را برای مردم ایجاد و آنها را گله مند کرده است.
 • همزمان با هفته عفاف و حجاب؛
  برگزاری همایش من حجاب را دوست دارم در قم
  همزمان با هفته عفاف و حجاب همایش "من حجاب را دوست دارم" در قم برگزار می شود.
آخرین اخبار