معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

قصاص یکی از احکام کیفری در اسلام است / عده‌ای روشنفکرنما با رسانه‌های معاند همسو و هماهنگ هستند

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان این‌که قصاص یکی از احکام کیفری در اسلام است، گفت: در قضیه رومینا اشرافی عده‌ای روشنفکرنما با رسانه‌های معاند همسو و هماهنگ هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا آشتیانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به این‌که همواره عده‌ای به دنبال زیر سؤال بردن قوانین اسلام هستند، اظهار داشت: یک عده روشنفکرها که به کشورهای غربی گرایش دارند، هرزمانی که به نفع خودشان باشد بر روی قوانین اسلامی تأکید می‌کنند و در مواقعی که به نفع خودشان نباشد آن را نفی می‌کنند.

 وی ادامه داد: افرادی که دل‌بستگی به غرب دارند همواره در طی 41 سالی که از انقلاب گذشته این علاقه و دل‌بستگی را از خود نشان داده‌اند. و درواقع این علاقه را نمی‌توانند از خودشان دور کنند.

آشتیانی بابیان این‌که این افراد دست‌بردار نیستند، افزود: این افراد دم از حقوق بشر می‌زنند اما در عمل آن را مصادره به خود می‌کنند.

وی به جوسازی‌های اخیر رسانه‌های معاند و اصلاح‌طلب و برخی روشنفکرنماها در قضیه اخیر و قتلی که دریکی از شهرهای شمالی کشور صورت گرفته اشاره کرد و بیان داشت: این افراد به دنبال بهره‌برداری سیاسی خود از این اتفاق هستند و در حالی سنگ این اتفاق را به سینه می‌زنند که با قصاص و مواردی از این قبیل همواره مخالفت کرده‌اند.

انتهای پیام/110
http://www.qomefarda.ir/19935
اخبار مرتبط

نظرات شما