نمایند سابق مجلس در گفتگو با قم فردا:

تحریم نیروی انتظامی تحریم امنیت مردم ایران است/ تضعیف قوای نظامی هدف شوم استکبار است

نمایند سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که تحریم نیروی انتظامی تحریم امنیت مردم ایران است، گفت: تضعیف قوای نظامی هدف شوم استکبار است.

قاسم جعفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،ضمن محکوم کردن تحریم نیروی انتظامی از سوی وزارت خزانه داری آمریکا اظهار داشت: در طی 41 سال گذشته همواره استکبار جهانی به دنبال ضربه زدن به کشورمان بوده و از هیچ کوششی در این زمینه فروگذار نبوده است.

وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین برنامه های این کشور تضعیف قوای نظامی کشور بوده تا بتواند با این کار هم امنیت شهروندان را به خطر بیندازد و علاوه بر این کشور را در عرصه بین المللی تضعیف کند.

جعفری تحریم های اخیر سپاه و در ادامه نیروی انتظامی را در همین راستا عنوان کرد و ابراز داشت: هدف دشمن از این اقدام ضربه زدن به اقتدار کشورمان است و می خواهد با این اقدامات تضعیف کشور را رقم بزند.

وی بیان داشت: این اقدام آمریکا در حالی صورت می گیرد که نیروی انتظامی کشورمان در خط مقدم مبارزه و مقابله با مواد مخدر قرار دارد اما با این وجود باز هم مورد تحریم آمریکا قرار می گیرد.

نماینده سابق مجلس بیان داشت: باید به این مهم نیز اشاره کنم که نیروی انتظامی همواره شهدای زیادی را تقدیم کشور کرده که در راستای حفظ امنیت و اقتدار کشور بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در واقع شهدای نیروی انتظامی در مقابله با اشراری به شهادت رسیدند که توسط آمریکا و هم پیمانان منطقه ای این کشور حمایت و پشتیبانی می شوند.

قاسمی تاکید کرد: به هر حال ماهیت این کشور برای ملت و  مردم ما کاملا مشخص شده است و قطعا این تحریم ها راه به جایی نخواهد برد.انتهای پیام/110
http://www.qomefarda.ir/19936
اخبار مرتبط

نظرات شما