يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
یادداشتی از حجت الاسلام دکتر محمد ملک زاده
سند الگوی 50 ساله پیشرفت؛ پاسخی به مدعیان بن بست در کشور
صدور سند الگوی پیشرفت ایران در پنجاه سال آینده و فراخوان مقام معظم رهبری درباره آن ، پاسخ محکم و قاطعی است که کسانی که مدعی وجود بن بست در فضای کشور هستند.
اخبار ویژه
 • در گفتگو با عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح شد؛
  خود دولت ارز را گران کرده!
  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مردم هم مرتب مسئله گرانی ارز را با توجه به آنچه مشاهده می کنند تحلیل کردند و معتقد هستند کسی که ارز را گران کرده است خود دولت است و بنابراین به خاطر نفعی که برایش داشته است ارز را گران کرده است.
 • نائب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس:
  ضعف و اشتباهات مدیریتی دولت بر همگان روشن و واضح است / بی‌توجهی رئیس‌جمهور به خواست نمایندگان برای تغییر تیم اقتصادی دولت
  نائب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی در کشور، گفت: ضعف و اشتباهات مدیریتی دولت بر همگان روشن و واضح است.
 • حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگاران مطرح کرد
  نقش مافیای قدرت وابسته به دولت در نابه‌سامانی بازار ارز
  عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، مافیاهای قدرت وابسته به دولت را یکی از عوامل اصلی افزایش نرخ ارز عنوان کرد.
 • نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
  دولت در افزایش نرخ دلار نقش داشته است
  نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث های وجود دارد که دولت در افزایش نرخ دلار نقش داشته است.
 • قم فردا گزارش می دهد/
  یارانه نقدی، از 45 هزار و 500 تا 190 هزار تومان!
  پرداخت مستقیم یارانه های نقدی به عموم مردم، به مرز 100 قسط نزدیک می شود و این در حالی است که هر ایرانی تاکنون حدود 4 میلیون تومان پول نقد از دولت دریافت کرده؛ اما آیا این مبلغ توانسته است کمکی به رفاه اقتصادی مردم کند؟
 • بازنگاهی به تناقضات اصلاح طلبان در حمایت و نقد روحانی؛
  حفظ پایگاه اجتماعی با چاشنی فرافکنی و حاشیه سازی!
  فرافکنی برخی اصلاح طلبان و اتخاذ سیاست حواس پرت کردن مردم با تشدید توجهات به برخی حواشی از جنس آن چه نمونه کوچکش در تجمع طلاب فیضیه قم رخ داد، یکی از برنامه های جدی اصلاح طلبان است چرا که به تصریح خودشان نمی خواهند پایگاه اجتماعی شان را قربانی ضعف عملکرد دولت کنند.
 • حاشیه سازی چند پلاکارد
  تجمع طلاب در فیضیه قم قابل اعتنا بود و هم حضور شورانگیز طلاب و هم سخنان پرمحتوا وحماسی استاد رحیم پور. اما در کنار این برنامه موثر و به‌موقع، حاشیه‌ای شکل گرفت که متن برنامه را نیز تحت‌الشعاع قرار داد.
 • قدیری ابیانه:
  حقوق برخی مدیران بانکی ما چند برابر حقوق رئیس جمهور آمریکا بوده است.
  کارشناس مسایل سیاسی افزود: برخی از کسانی که خود را ذخیره نظام می دانند قطعا خسارت نظام هستند؛ حقوق برخی مدیران بانکی ما چند برابر حقوق رئیس جمهور آمریکا بوده است.
 • احتمال افزایش سود بانکی قوت گرفت
  به روز‌های پایانی مرداد ۹۷ نزدیک می‌شویم و گذر از این روز‌ها زمانی است که تحولات روز‌های پایانی مرداد ماه و اوایل شهریور ماه سال گذشته را مرور کنیم.
 • حل مشکلات امروز نیازمند یک حرکت نهضتی است
  فعال اجتماعی و مذهبی، حل مشکلات امروز کشور را نیازمند یک حرکت نهضتی و عظیم مردمی دانست.
 • حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد محمدیان
  علوم انسانی تنگه اُحد انقلاب اسلامی است که اگر به‌خوبی نگه‌داشته شود پیروز خواهیم شد
  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها علوم انسانی تنگه اُحد انقلاب اسلامی است که اگر به‌خوبی نگه‌داشته شود پیروز خواهیم شد گفت: تحول در علوم انسانی نقطه گذرگاه تبدیل انقلاب اسلامی به تمدن نوین اسلامی است و اگر در زمینه علوم انسانی عملکرد موفقی داشته باشیم به تمدن اسلامی دست خواهیم یافت.
 • در گفتگو با کارشناس مسایل سیاسی مطرح شد:
  فراموشی روز مقاومت اسلامی؛ از تعمّد سیاسیون تا غفلت جریان ارزشی!
  کارشناس مسائل سیاسی و منطقه ای، تعمّد سیاسیون و غفلت جریان ارزشی را، دو دلیل مهم در فراموش شدن روز مقاومت اسلامی برشمرد و بر ضرورت پرداختن به ابعاد مهم پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه تأکید کرد.
 • تاکید نماینده یهودیان ایران برای تبعیت از رهبری
  رابطه با استکبار وضع اقتصادی را بهبود نمی بخشد
  قم فردا: نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: امید بستن به فرآیند هایی مانند سرمایه گذاری خارجی و یا بهبود روابط ما با کشورهای امپریالیستی و استکباری به اینکه شرایط اقتصادی ما را بهتر کند در نهایت چیزی جز ساده اندیشی نیست.
 • ابراهیم کارخانه ای:
  دولت برنامه ای برای مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا ندارد
  این کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی با اشاره به اینکه ریشه تمامی مشکلات امروز پیوند زدن مشکلات کشور به خارج از کشور و بی توجهی به مسئله اقتصاد مقاومتی است، گفت: دولت برنامه ای برای مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا ندارد.
 • قم و این همه احتکار کالا!
  قم فردا: این روزها در حالی هر روز خبرهای کشفیات کالای احتکار شده در قم اعلام می شود که چندی پیش معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفته بود: وضعیت عرضه کالاها در استان به گونه ای است که امکان احتکار وجود ندارد.
آخرین اخبار