این روز ها گرانی چادر در شرایط اقتصادی امروز یکی از دغدغه های بانوان است و همین موضوع باعث بروز برخی بی حجابی و پیدایش برخی آسیب های اجتماعی در کشور شده است که مسئولین باید در این زمینه برنامه ریزی بهتر و دقیق تری انجام دهند.
در پی اظهارات اخیر غلامرضاجانقربان معاون شهردار مبنی بر انجام خدمت‌رسانی به منطقه جمکران، ساکنان جمکران برای مناظره با معاون شهردار قم اعلام آمادگی کردند.
دبیر انجمن سواد رسانه ای استان قم با اشاره به اینکه حوزه باید چگونگی استفاده صحیح از فضای مجازی را آموزش دهد، گفت: استفاده نادرست از اینستاگرام و فضای مجازی رهاشده و لجام گسیخته در به وجود آمدن انواع آسیب های اجتماعی بسیار مهم و موثر است.
38سال از ربوده شدن 4 دیپلمات ایرانی از جمله تقی رستگار مقدم می گذرد و هنوز شهر قم چشم انتظار گم شده خود است و این روزها خبرهایی به گوش می رسد که گمشده قم پیدا شده است.
استاد دانشگاه تهران گفت: فقر و مسائل اقتصادی یکی از عوامل اصلی گرایش افراد به مصرف مواد مخدر است که می‌توان باکارآفرینی و ایجاد اشتغال در کاهش فقر و در ادامه اعتیاد قدم‌های خوبی را برداشت.
نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت گفت: عربستان بدون نظرخواهی از کشورهای اسلامی حج امسال را تعطیل اعلام کرد و فقط به صورت محدود از افراد مستقر در این کشور برای حج دعوت شده است.
مراسم کلنگ زنی ساخت هزار واحد مسکونی برای محرومان در قم با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.
محققان و اندیشمندانی از کشورهای مختلف جهان با اشاره به جایگاه اهل‌بیت (ع) در این کشورها از وجود لابی‌های صهیونیستی برای انزوای مذهب شیعه و عدم بهبود روابط کشورمان با کشورهای دیگر خبر دادند.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به سراب حقوق بشر آمریکایی و اثبات حقانیت ملت ایران در مسیر مبارزه، گفت: حقوق بشر آمریکایی در جنایات این کشور در دنیا کاملا مشخص است.
حمله‌ ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری در خلیج ‌فارس فاصله حقوق بشر واقعی تا حقوق بشر آمریکایی را نشان داد.
عضو شورای اسلامی شهر قم در گفت: افرایش اجاره بهای منازل مسکونی و اماکن تجاری یک مسئله کلی در کشور است و تنها مختص قم نیست متاسفانه قیمت گذاری اجاره منزل در کشور هیچ ملاکی ندارد و هر فردی هر طور که دلش بخواهد ملک خود را اجاره می دهد.
برنامه عصر شعر نجمه ویژه بانوان عصر امروز با حضور بانوان رضوی برگزار شد.
ویژه‌برنامه عصر شعر بانوان رضوی به مناسبت دهه کرامت با حضور بانوان شاعر در قم برگزار می‌شود.
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان قم با اشاره به اینکه نوسانات مرغ گرم در چند روز آینده حل خواهد شد، گفت: به هیچ وجه با کمبود مرغ مواجه نیستیم و امروز بالاترین ذخایر مرغ در استان را داریم.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم در حالی از ارائه خدمات به ساکنان منطقه جمکران خبر داده است که با واقعیت‌های موجود فاصله دارد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متأسفانه «موسوی خوئینی‌ها» به جای آنکه انگشت اتهام را به سوی آمریکا و هواداران آن نشانه رود، آدرس غلط داده است.
گروه های تروریستی در طول یک قرن اخیر زیر سایه حمایت های آمریکا جنایت های زیادی علیه ملت ایران انجام دادند و قم به عنوان پایگاه انقلاب همواره مورد هدف اصلی استکبار بوده است.
امیر حسین پروان با اشاره به کاهش قیمت مرغ با ورود 250تن مرغ منجمد به بازار، گفت: هیچ گونه کمبودی در کالای اساسی در استان نداریم.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم بااشاره به اینکه تهدید های کرونا را تبدیل به فرصت نمودیم، گفت: کمبود نهاده‌های دامی در ماه‌های گذشته و کاهش جوجه‌ریزی عامل مهم گرانی مرغ و تخم‌ مرغ است.
بی مهری و کم توجهی شهرداری قم و سایر نهادهای خدمت رسان به منطقه جمکران با گلایه های شدید ساکنان این منطقه همراه شده است.