مطهری: کره ای‌ها از پرسپولیس ترس دارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره غیبت سه بازیکن اصلی در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شک نداریم بازیکنان بسیار توانمندی را در اختیار داریم، اما ما باید به داشته‌هایمان نگاه کنیم و همیشه نیمه خالی لیوان را نبینیم.

او افزود: پرسپولیس بار‌ها نشان داده که یک تیم و یک گروه است و کار تیمی ما حرف اول را می‌زند و هر بازیکنی که در این پازل تاکتیکی قرار گرفته است از جوان‌ترین تا باتجربه‌ترین آنها، به نحو احسن وظایفشان را انجام داده‌اند.

مطهری ادامه داد: اجازه بدهید من خیلی وارد جزئیات نشوم، اما تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده، قطعا تیم توانمندی است. ما باید هوشمندانه برای این بازی برنامه ریزی کنیم. کره‌ای‌ها همیشه از ما ترس داشتند و بازیکنان ما فوق‌العاده توانمند هستند.

مطهری در مورد امکانات کشور قطر عنوان کرد: امکانات اینجا فوق‌العاده است و از همه چیز راضی هستیم. فقط مشکل زمین داریم که زمین تمرین‌مان کمی سفت بود و به آن اعتراض هم کردیم، اما زمین تمرین‌مان تغییر پیدا نکرد، اما تیمی که می‌خواهد بزرگی کند و قهرمان آسیا شود، هیچ دلیلی برایش موجه نیست وگرنه خودمان می‌دانیم هم در ایران و هم در قطر مشکلاتی داشته‌ایم.

وی در مورد برنامه‌های تیم پرسپولیس گفت: ۴ جلسه تمرینی داشتیم که ۳ جلسه آن در زمین و یک جلسه هم در سالن بدنسازی بود. امروز هم تمرین تاکتیکی و خیلی مهمی داشتیم و خدا را شکر خیلی راضی هستیم. انگیزه فوق‌العاده‌ای برای فینال لیگ قهرمانان آسیا داریم و امیدواریم شنبه بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و هواداران را شاد کنیم.


انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/22693
اخبار مرتبط

نظرات شما