تعقیب و گریز خطرناک پلیس با راننده خودروی سرقتی در اتوبان + فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است تعقیب و گریز خطرناک پلیس با راننده یک خودروی سرقتی در یکی از اتوبان‌های انگلیس را به تصویر می‌کشد. " دیوید بِرِنان" ۲۳ ساله در حالی که با سرعت ۱۳۷ کیلومتر بر ساعت در اتوبان M۵۴ وولورهمپتون در حال فرار بود سرانجام به دام پلیس گرفتار شد.

این جوان پس از متوقف شدن خودروی مینی کوپر سرقتی با پریدن به صندلی عقب خودرو قصد فریب پلیس را داشت، اما اقدام او توسط دوربین پلیس ضبط شد.

ویدئویی که توسط دوربین داش کم خودروی پلیس تهیه شده جزئیات این تعقیب و گریز را نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد که این جوان پس از خروج از یک خیابان فرعی و ورود به اتوبان و افزودن بر سرعت خودرو تلاش می‌کند تا از دست مأموران پلیس فرار کند. مأموران پلیس پس از مشاهده خودروی مینی کوپری که پیشتر در یک سرقت شبانه در منطقه وست میدلندز دزدیده شده بود اقدام به تعقیب خودرو کردند.

پس از چند دقیقه تعقیب و گریز سارق با رسیدن به یک ورودی دیگر در اتوبان، در حالی که راننده متخلف در اقدامی خطرناک تلاش می‌کند وارد خیابان فرعی شود با تاکتیک مؤثر مأموران پلیس متوقف می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود هنگامی که برنان در تلاش برای دور زدن و ورود به این خیابان است مأموران با کوبیدن خودروی خود به خودروی ربوده شده آن را در کنار گاردریل اتوبان متوقف می‌کنند.

راننده جوان در این لحظه و برای فریب مأموران پلیس که وانمود کند در پشت فرمان نبوده است بلافاصله به عقب صندلی می‌پرد، اما این اقدام فریبکارانه او توسط دوربین پلیس ضبط می‌شود. صدای او در لحظه دستگیر شدن در این ویدئو شنیده می‌شود که می‌گوید: " من پشت فرمان خودرو هم نبودم (رانندگی نمی‌کردم).

دادگاه این مرد جوان روز پنجشنبه برگزار شد و برنان اهل بیرمنگهام انگلیس به دلیل رانندگی خطرناک به ۱۸ ماه زندان محکوم شد. او همچنین به مدت ۳ سال حق رانندگی نخواهد داشت.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس برای شناسایی فروشنده این خودرو ادامه دارد.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/13286
اخبار مرتبط

نظرات شما