فرمانده انتظامی استان قم خبر داد:

کشف دپو 138 دستگاه خودرو صفر کیلومتر در قم

فرمانده انتظامی استان از شناسایی محل دپو 138 دستگاه خودرو صفر کیلومتر در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار سید محمود میرفیضی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار داخل، طرح تشدید مبارزه و مقابله با دپو خودروهای صفر کیلومتر به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی استان قم قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در ادامه با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان 2پارکینگ خصوصی و همچنین با تلاش مأموران کلانتری های 22 و 24 "پردیسان" یک گاراژ دپو خودروهای صفر کیلومتر شناسایی و با همکاری کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی استان مورد بازرسی قرار گرفت.

سردار میرفیضی گفت: در نتیجه این بازرسی ها 138 دستگاه خودرو ایرانی و خارجی، بنا به نظر کارشناسان به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال کشف شده است.

وی این خودروها را شامل یک دستگاه خودرو زانتیا، یک دستگاه سراتو، یک دستگاه تویوتا و یک دستگاه پژو 208 همچنین 35 دستگاه خودرو پراید، 13 خودرو تیبا، 5دستگاه ساندرو، یک دستگاه پراید وانت، 4دستگاه ال 90، 2دستگاه نیسان، 3 دستگاه ساینا، 6 دستگاه کوئیک، 2 دستگاه  برلیانس و 11 دستگاه خودرو 206، 31 دستگاه پرشیا، 2 دستگاه رانا، 2 دستگاه  207 صندوق دار، 7 دستگاه پژو 405، 2 دستگاه آریسون، 2 دستگاه هایما، 5 دستگاه سمند و یک دستگاه دنا دانست.

فرمانده انتظامی استان قم در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع داده تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/19666
اخبار مرتبط

نظرات شما