داور بین المللی پینگ پنگ:

تحریم نیروی انتظامی نشان از ترس آمریکا است/جامعه تنیس قم تحریم ناجا توسط آمریکا را محکوم می کند

داور بین المللی پینگ پنگ با اشاره به اینکه جامعه تنیس قم تحریم ناجا توسط آمریکا را محکوم می کند، گفت: تحریم نیروی انتظامی نشان از ترس و خوی استکباری آمریکا است.

محمد عموئیان رییس هیئت پینگ پنگ استان قم در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در تحریم نیروی انتظامی، اظهار داشت: آمریکا خباثت ها و دشمنی های خود را با مردم ایران بعد از انقلاب بار ها و بارها نشان داده است.
وی ادامه داد: 41سال از عمر انقلاب می گذرد و مردم کشور تحت تحریم های ظالمانه آمریکا قرار دارند مخصوصا در این اواخر که رئیس جمهور آمریکا آقای ترامپ خیلی از شخصیت های کشور ما را تحریم کرده است از جمله فرماندهان عالی رتبه کشور و در آخرین اقدام خود نیروی انتظامی را نیز تحریم کرده است.
داور بین المللی پینگ پنگ قمی ابراز داشت: ما این حرکت آمریکا در تحریم کردن نیروی انتظامی را محکوم می کنیم چرا که نیروی انتظامی برای امنیت مردم و مبارزه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر بسیار تلاش کرده و می کند.
وی اضافه کرد: یکی از اقدامات موثر نیروی های نظامی آشنا بودن به علم روز دنیا و به روز کردن تجهیزات نظامی خود است که باید همیشه در این راستا گام بردارند و این از الزامات نیروی های نظامی هر کشوری است که شاید این مسئله برای آمریکا خوشایند نباشد.
عموئیان با اشاره به اینکه پیشرفت های نیروی انتظامی و ترس از این پیشرفت ها عامل تحریم از سوی آمریکا است، خاطرنشان کرد:  جامعه تنیس روی میز استان قم و کلیه ورزشکاران استان قم این حرکت آمریکا را محکوم می کنند.


انتهای پیام/160
http://www.qomefarda.ir/19976
اخبار مرتبط

نظرات شما