مسئول متنای استان قم خبر داد:

حضور استان قم با دو تیم در دومین رویداد سراسری تولید و محتوای دیجیتال بسیج

مسئول متنای استان قم از حضور استان قم با دو تیم در بخش پویانمایی و بازی سازی دومین رویداد سراسری تولید و محتوای دیجیتال بسیج خبر داد و گفت: تیم های اعزامی تونسته اند در رویداد استانی امتیاز کامل را دریافت کنند.

مسعود سلیمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه صبح روز چهارشنبه مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید و محتوای دیجیتال بسیج آغاز شد، اظهارداشت:این رویداد با سخنرانی سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه و اعلام موضوعات رویداد آغاز شد.
وی ادامه داد:در این رویداد تیم های شرکت کننده باید ظرف48 ساعت از زمان اعلام موضوعات تولیدات خود را شروع کنند.
مسئول تیم استان قم افزود: استان قم هم ده نفر را در قالب دو تیم پویانمایی و بازی سازی به این مسابقات اعزام کرده است.
وی اضافه کرد: این تیم ها تیم هایی هستند که سال قبل در مرحله استانی توانستند بالاترین امتیاز را دریافت کنند به همین دلیل به این مسابقات کشوری اعزام شده اند.
سلیمی با اشاره به اینکه این مسابقات تا چهارم مهر ماه ادامه دارد، گفت:این رویداد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است.
وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی برگزاری این رویداد شناسایی افراد و تیم های توانمند در عرصه تولید محتوا می باشد .
مسئول متنای استان قم در این رویداد تیم های مختلف که از پایگاه های بسیج، موسسات و گروه های مستقل حضور دارند، ابراز داشت: توانمندی تیم های شناسایی شده مورد محک قرار می گیرد و در نهایت هم از آنها حمایت می شود تا تیم ها بتوانند ایده های خود را به مرحله تولید برسانند.
وی تصریح کرد: تیم ها می توانند در این نوع مسابقات توانمندی تیمی و سرعت عمل خود را بسنجند و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و آن ها را رفع کنند.
سلیمی در خاتمه گفت: امیدواریم استان قم در این رویداد بتواند تولیدات فاخری را ارائه دهد و موفق به کسب مقام شود.
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/20524
اخبار مرتبط

نظرات شما