نقاشی حیرت انگیز و بی‌نظیر یک هنرمند خلاق با «آب»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، هنرمندی آمریکایی به استفاده از «آب» نقاشی بسیار حیرت انگیزی بر روی آسفالت ترسیم کرده است که هر ببینده‌ای را مجذوب خود می‌کند.

این نقاش و عکاس آمریکایی از فرصت قرنطینه اعلام شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده کرده و نقاشی خیره‌کننده‌ بسیار بزرگی ترسیم کرده است که در نوع خود بی نظیر است.

به گفته وب سایت شبکه تلویوزیونی «الحره» این نقاش به نام «ران بورکت» ویدئوی اثر هنری خود را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و نوشته است که ایده نقاشی کشیدن به وسیله آب در دوره قرنطینه به ذهنش خطور کرده است و این ایده را بر روی مسیر منتهی به پارکینگ خانه‌اش در شهر تروسفیل در ایالت آلابامای آمریکا اجرایی کرده است.

 

او برای کشیدن این نقاشی بسیار بزرگ و بی نظیر از پسماند آب خانه خود استفاده کرده است و تمامی مراحل کار هنری خود را با پهپاد به صورت هوایی تصویربرداری کرده است تا بتواند بزرگی نقاشی خود را برای مخاطب به نمایش بگذارد.

در تابلوی نقاشی زمینی طرحی از طبیعت کشیده شده است که درخت، کوه، دو گرگ و یک گوزن به چشم می‌خورد و ترسیم آن با آب ضمن رعایت جزئیات در این طرح بسیار حیرت انگیز است.

این هنرمند آمریکایی تاکید کرده است که از سی سال قبل به دنبال کشیدن یک نقاشی بوده است که در جهان همانندی نداشته باشد و در دوره قرنطینه خانگی تصمیم گرفته است که با اثری که مورد استقبال همگان است به یک هنرمند منحصر بفرد تبدیل شود.
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/20630
اخبار مرتبط

نظرات شما