مرگ عجیب و دردناک دختر ۱۲ ساله بر اثر ابتلا به شپش!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،

اداره تحقیقات فدرال آمریکا به تازگی از یک ماجرای عجیب و شاید باورنکردنی پرده برداشته که بر اساس آن، یک پدر و مادر جوان به دلیل بی توجهی به رعایت نکات بهداشتی باعث مرگ دختر دوازده ساله‎شان شده‎اند.

گفته شده این کودک پیش از مرگش به مدت سه سال به شپش مبتلا بوده و هیچ درمانی نیز بر روی او صورت نگرفته، تا جاییکه بر اثر نیش‎های مکرر  این حشره موذی دچار کمخونی شدید شده و سرانجام براثر سکته قلبی، در نهایت بی توجهی پدر و مادرش درگذشته است. این در حالی است که مأموران وارد شده به خانه آن‎ها، آنجا را بسیار کثیف و تخت خواب و اتاق دختر را پر از حیوانات و جانوران موذی توصیف کرده‎اند.

براساس مشاهدات صورت گرفته شپش به شدت کیتلین، این دختر ۱۲ ساله را مورد هدف خود قرار داده بوده به طوری که اداره تحقیقات فدرال اعلام کرده این سطح از درگیری بسیار نادر و عجیب بوده است. به گفته همسایگان آن‎ها، کیتلین پیش از مرگش مدت‎ها در خارج از خانه دیده نشده بوده و البته دو برادر او نیز پیش‌تر به دلیل وجود کثیفی و عدم رعایت بهداشت، خانه و خانواده خود را ترک کرده بودند.

مرگ دختر بر اثر شپش

به هرحال، مادر ۳۷ ساله و پدر ۳۸ ساله این دختر، متهم به کودک‎آزاری و در نهایت قتل دخترشان شدند. هرچند رسانه‎ها حاکی از این است که پس از اتهام وارده به آنان، هنوز حکمی در خصوصشان صورت نگرفته، اما این پرونده همچنان در دست بررسی بوده و جسد کیتلین نیز باید کالبدشکافی شود.

مرگ دختر بر اثر شپش

مرگ دختر بر اثر شپش

مرگ دختر بر اثر شپش

 
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/20715
کلیدواژه: مرگ دختر شپش
اخبار مرتبط

نظرات شما