درخواست عجیب کارفرمای رستوران چینی از مشتریان!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اقدام عجیب کارفرمای یک رستوران چینی به سوژه رسانه‌ها تبدیل کرد. کارفرمای این رستوران که هویتش اعلام نشده با قرار دادن ترازو‌های دیجیتال در رستوران از مشتریان خواسته بود تا پس از ورود به رستوران و پیش از نشستن پشت میز‌های غذا، خود را وزن کِشی کنند.

مشتریان پس از وزن کشی خود، لیست غذا‌های متناسب با وزن خود و میزان کالری موجود در غذا را روی نرم افزار تلفن همراهشان دریافت می‌کردند. سپس با  توجه به وزن مشتریان، غذا‌هایی با کالری معین برای آن ها آماده می شد.

 

در یکی از تصاویری که از داخل رستوران تهیه شده بود مشتریان را در حال وزن کشی خود روی ترازو نشان می‌داد. روز جمعه پس از انتشار این خبر و تصاویر مربوط به آن در شبکه‌های مجازی، کارفرمای رستوران به خاطر این خط مشی مورد انتقاد شدید کاربران چینی قرار گرفت.

پس از انتشار گسترده این خبر و تصاویر مربوط به آن، کارفرمای این رستوران مجبور به عذرخواهی شد. اقدام عجیب این کارفرمای چینی در حالی خبرساز شد که هفته گذشته «شی جین»، رئیس جمهور چین از مردم کشورش خواسته بود به دلیل شیوع کرونا و همچنین سیل شدید ماه گذشته در مناطقی از این کشور که افزایش قیمت‌ها را در پی داشت از مصرف بی رویه خودداری کنند.

 


انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/19805
اخبار مرتبط

نظرات شما