رئیس کل دادگستری قم:

مقابله با فساد مطالبه مردم از دستگاه قضایی است

رئیس کل دادگستری قم، مقابله با فساد را مطالبه مردم ازدستگاه قضایی ذکرکرد و گفت: وجود فساد دردرون دستگاه قضایی هیمنه و اقتدار این قوه را تضعیف می‌کند به همین دلیل سالم سازی آن به عنوان یک اولویت دردستورکار قرار گرفته‌است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین علی مظفری روز چهارشنبه درهمایش فرصت‌های تحول درسازمان قضایی نیروهای مسلح در مجتمع قضایی قم، با تاکید بر ضرورت حفظ جنبه‌های حمایتی سازمان قضایی نیروهای مسلح، افزود: اگر چه باید با تخلف نیروهای مسلح به صورت جدی برخورد شود ولی نباید این برخوردها موجب تضعیف آنها دراجرای ماموریتشان شود.

وی با انتقاد از هجمه‌های اخیر علیه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت:‌ سازمان قضایی نیروهای مسلح نباید بهگونه‌ای عمل کنند که هیمنه نیروهای انتظامی و نظامی شکسته شود ولی این به معنای بی توجهی به نحوه عملکرد نیروهای نظامی نیست.

رییس کل دادگستری قم با بیان اینکه متاسفانه دستگاه قضایی به صورت ناجوانمردانه مورد هجمه قرارگرفته‌است تصریح کرد: انتظار مردم ازدستگاه قضایی تحقق تحول دردستگاه قضایی و مبارزه با فساد می‌باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید با فساد درون سازمانی به صورت جدی مبارزه صورت بگیرد،ادامه داد: تا زمانی که دستگاه قضایی از درون پاک نباشد نمی‌تواند با قدرت با فساد در هرشکل آن مقابله کند.

وی، با بیان اینکه مبارزه با فساد توسط دستگاه قضایی باید مورد حمایت نهادهای دیگر نیز قرار گیرد، گفت: دشمنان ایران اسلامی، از هیچ اقدامی برای هجمه و تضعیف جمهوری اسلامی کوتاهی نمی‌کنند که اتهام کشور به فساد سازمان یافته یکی از این تهمت‌هاست، این درحالی است که چنین موضوعی واقعیت ندارد.


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/13446
اخبار مرتبط

نظرات شما