نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

نفرت از رژیم کودک کش اسرائیل یک نفرت جهانی است/روز قدس تعطیلی و پایانی ندارد

بنیادی، نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه روز قدس تعطیلی و پایانی ندارد، گفت: نفرت از رژیم کودک کش اسرائیل یک نفرت جهانی است.

 حجت الاسلام و المسلمین حسین بنیادی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره روز قدس، اظهار داشت: ابتکار رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف در نام‌گذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، یک ابتکار فراملی و فرا منطقه‌ای بود و در حقیقت آگاه کردن ملت‌های جهان نسبت به خطر صهیونیست و تفکر حاکم بر این گروه بود.

نفرت از رژیم غاصب اسرائیل یک نفرت جهانی است
وی ادامه داد: زیاده‌خواهی و سلطه‌طلبی همراه با خوی وحشیانه، مهم‌ترین عناصر شکل‌گیری و ادامه حیات نکبت‌بار جنایت‌کاران صهیونسیت بوده که با همین نشانه‌ها در دنیا شناخته می‌شوند، جهانیان نیز از دیرباز عداوت و خباثت آن‌ها را در فکر و عمل‌شان شناخته و تاریخ هم گواه این مطلب است، از این‌رو نفرت از رژیم غاصب اسرائیل یک نفرت جهانی بوده و هست.
این استاد حوزه بیان داشت: امام خمینی(ره) علاوه بر افشا و خنثی سازی اهداف شوم و خطرناک این رژیم منحوس و آگاهی‌بخشی به ملت‌های جهان بویژه ملت‌های ستمدیده مسلمان، جهانیان را به میدان مقابله و مبارزه آورد تا جائی که بسیاری از اندیشمندان و آزادی خواهان جهان وارد این میدان شده و حرکت عظیم مبارزه با این حکومت جعلی، شکل گرفته است.
وی اضافه کرد: خطر صهیونیست را بایستی در ابعاد سلطه‌گری بر منابع غنی منطقه، ایجاد اختلاف میان امت اسلام، هموارسازی دسترسی نظام استکبار به منافع ملت‌های منطقه و از همه مهم‌تر در القاء و تحمیل تفکرات نحس خود بر جوامع اسلامی بلکه جوامع بشری، برای استیلاء خودخوانده و دخالت در تمام زوایای مادی و فرهنگی کشورها، دانست.
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: آنچه برای همگان مهم است، درک به هنگام، تحلیل صحیح، استقامت هوشمندانه و اقدام مناسب با تحرکات و خطرات این رژیم غاصب می‌باشد.

روز قدس روز خنثی‌سازی نقشه‌های شوم صهیونیسم بین‌الملل است
وی ابراز داشت: بازخوانی تأثیر روز قدس از آغاز تا امروز یکی از مؤلفه‌های مهم در شکست نقشه‌های رژیم صهیونیستی و ناکامی در رسیدن به اهداف خود می‌باشد؛ این موضوع برای همگان به ویژه نسل جوان از اهمیت خاصی برخوردار است.
حجت الاسلام بنیادی افزود: رژیمی که در پرونده جنایاتش، قتل عام مردم مظلوم فلسطین در صبرا و شتیلا و کشتن کودکان، زنان و مردان بی‌دفاع را دارد و بی‌مهابا کشورها و ملت‌ها را با انواع تهدید تحت فشار و بلکه در موضع ضعف قرار داده بود، امروز در دفاع از خود عاجز مانده و در مقابل و محاصره سد آهنین جبهه مقاومت و حرکت پرشتاب انتفاضه قرار گرفته است.

روز قدس عامل مهمی در شکل گیری جبهه وسیع مقاومت دارد
وی گفت: این‌ها اموری است که با مطالعه‌‌ی تحولات چهل سال گذشته، از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون مشهود و معلوم است؛ روز قدس با دمیدن نفسی تازه بر جبهه مقاومت، صف این جبهه را مملو از مجاهدانی کرده است که با صلابت و اقتدار در برابر استکبار ایستادگی کرده است، روز قدس، عامل بسیار مهمی در شکل‌گیری جبهه وسیع مقاومت داشته و دارد.

 روز قدس تعطیلی و پایانی ندارد
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین تاکید کرد: امسال شیوع ویروس کرونا تا حدی مانع برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها به مانند سال‌های قبل شد لکن یک محک کلیدی برای جهانیان به ویژه مسلمانان بود، که نشان دهند در این شرائط نیز آن عزم جدی در برابر رژیم جنایتکار وجود دارد و افکار و قلوب ملت‌ها درباره عشق و علاقه به فلسطین و آرمان‌های آن را در فضای مجازی، به صهیونیزم بین الملل نشان دادند.

پیروزی بر رژیم کودک کش فقط با مبارزه محقق می شود
وی اضافه کرد: این همان بلوغ فکری، باور قلبی و توانمندی ملت‌هاست که پیروزی بر این رژیم منحوس فقط با مبارزه محقق می‌گردد و میدان مقابله همان میدان است و نفرت جهانیان بیشتر از هر زمانی در فضای جهانی اینترنت خود را نشان داد و جبهه جدیدی بر آنچه تاکنون بوده، اضافه شد و نشان داد که روز قدس، مقاومت و انتفاضه روز به روز پویاتر از گذشته خو‌اهد شد.
حجت الاسلام بنیادی با اشاره به نقش ایران در جبهه مقاومت ،خاطرنشان کرد: امروز در رأس این مبارزه، جمهوری اسلامی قرار دارد و با درایت، تحلیل جامع و آینده‌نگری بی‌نظیر رهبر معظم انقلاب جبهه مقاومت شکلی گسترده گرفته و اتحادی کم‌نظیر در میان کشورها و امت مسلمان ایجاد گردیده است.

جبهه مقاومت تا نابودی رژیم سفاک و درنده صهیونیستی از پای نخواهد نشست
وی اضافه کرد: امروز مقاومت دارای یک منطق محکم و ریشه در عقائد و نشان از خودباوری ملت‌های مظلوم دارد، شهدای مقاومت مخصوصا شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نشان داد که تا پای جان در راه اهداف اسلام ایستاده‌اند و تا نابودی رژیم سفاک و درنده صهیونیستی از پای نخواهند نشست.
این استاد حوزه ادامه داد: امروز سران مرتجع عرب و  کسانی که دل به مذاکرات و معامله قرن بسته بودند  فهمیده‌اند راه برگشت آرامش و رسیدن فلسطین مظلوم به دست صاحبان اصلی خود؛ در مقابله با این رژیم خبیث است و از مسیر مقاومت است که عزت و شرف مسلمانان حفظ و پیروزی نهایی نصیب آن می‌گردد.


انتهای پیام/160
http://www.qomefarda.ir/19781
اخبار مرتبط

نظرات شما