جهانگیری قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان ایران را تبریک گفت

معاون اول رییس‌جمهور در پیامی کسب عنوان قهرمانی جهان توسط تیم ملی وزنه‌برداری جوانان کشور را حاصل تلاش شبانه‌روزی جوانان ملی‌پوش و زحمات دلسوزانه مربیان و کادر فنی دانست و این پیروزی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در پیامی کسب عنوان قهرمانی جهان توسط تیم ملی وزنه‌برداری جوانان کشور را حاصل تلاش شبانه روزی جوانان ملی پوش و زحمات دلسوزانه مربیان و کادر فنی دانست و این پیروزی را به اعضای تیم ملی وزنه برداری جوانان، جامعه ورزشی و مردم ایران تبریک گفت.

متن پیام اسحاق جهانگیری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان کشورمان برای چهارمین سال متوالی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان بار دیگر توانمندی و شایستگی های کم نظیر جوانان غیور این مرز و بوم را به تصویر کشید و موجبات شادمانی ملت بزرگ و قهرمان پرور ایران را فراهم کرد.

این پیروزی شیرین و ارزشمند که حاصل تلاش شبانه روزی جوانان ملی پوش، زحمات دلسوزانه مربیان و کادر فنی بوده است را به یکایک اعضای تیم ملی وزنه برداری جوانان، جامعه ورزشی و مردم ایران تبریک می گویم و از خداوند متعال برای همه ملی پوشان عزیز کشورمان توفیق و سربلندی در میادین مختلف ورزشی را مسالت دارم.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رییس جمهور
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/9494
اخبار مرتبط

نظرات شما