مواد ضدعفونی بلای جان راننده تاکسی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، برایان هاچینسون، ۴۲ ساله، می‌گوید که او طی هفت هفته گذشته به جهنم رفته است و مرگ را جلوی خود دیده‌است. وی چندین عمل و پیوند پوست را در بیمارستان سلطنتی ویکتوریا در نیوکاسل انجام داده‌است تا زخم‌های بدنش بهبود یابد. این راننده هنگامی که در حال تمیز کردن کابین ماشین خود بود این حادثه عجیب برای او رخ داد. وی گفت: متوجه شدم که یک فندک در صندلی عقب اتومبیل من افتاده است. من تازه دستانم را با الکل تمیز کرده بودم. کف دستانم را به هم مالیدم تا خشک شود، اما مچ دست من هنوز آغشته بود.
 

او ادامه داد: فندک را برداشتم و سعی کردم روشنش کنم تا ببینم کار می‌کند یا خراب است. ناگهان پشت دستم آتش گرفت. سپس همانطور که برای پرتاب فندک در را باز می‌کردم، دست دیگرم نیز شعله‌ور شد. بعد همانند یک گلوله آتشین که داخل ماشین بود از آن خارج شدم.

برایان گفت که قبل از رسیدن امدادگران به شوک فرو رفت و نمی‌توانست تکان بخورد. بلافاصله به او مرفین دادند اما او گفت: وقتی زمان گذشت، من از آن موضوع مطلع شدم. درد وحشتناکی داشتم. وی بالاخره به خانه برگشت، اما راهی طولانی برای بهبودی در پیش رو دارد و مجبور است برای سال‌های آینده لباس‌های مخصوصی بپوشد. او از آن زمان تحت عمل جراحی و پیوند پوست قرار گرفته است. برایان گفت: این ماده آتش‌زا مخلوطی از محلول‌های مختلفی بود که وی طی دو ماه گذشته خریداری کرده بود. راننده این بطری را برای مواقع ضروری در ماشین خود نگه می‌داشت.
انتهای پیام/


http://www.qomefarda.ir/21584
اخبار مرتبط

نظرات شما