حمایت 869 نفر از اساتید حوزه از سیلی محکم سپاه

869 نفر از اساتید حوزه‌های علمیه در نامه ای ضمن تقدیر از سیلی محکم سپاه مقتدر در موشکباران پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق از مسؤولان خواستند با اجرای کامل و دقیق فرامین رهبر انقلاب مبنی بر خروج آمریکا از منطقه غرب آسیا و دوری از هرگونه سستی، از تجری دشمن جلوگیری به عمل آورند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در نامه ای که به امضای 869 نفر از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم رسیده آمده است:

بار دیگر و در آستانه ایام فاطمیه شمیم شهادت فضای کشورمان را معطر نمود و اسطوره ای دیگر از مجاهدان انقلاب اسلامی،راهی دیار شهدا گشت و داغ فراق را بر قلب عاشقان و دلدادگان شهادت نهاد.

این بار شیطان بزرگ در تجاوزی آشکار خون عده ای از محبوب ترین مجاهدان امت اسلام را بر زمین ریخت. در رأس این مجاهدان شهید بزرگ حاج قاسم سلیمانی و یار دیرینه اش ابومهدی المهندس، که عاملان اصلی شکست داعش بودند قرار دارند.

جلوه‌های عشق ورزی و ارادت مردم شریف ایران و عراق در رستاخیز تشییع پیکر پاک این شهدا ونیزحضورپر شور سایر امت‌های آزاده جهان اسلام و جاری شدن اشک‌هایشان در رثای این مجاهدان، گواه این مدعاست. از این رو می‌توان گفت این جنایت، جنایت علیه یک شخص نبوده وجنایت علیه امت اسلام به شمار می‌رود و خسارتی که به واسطه شهادت آنان به امت اسلام وارد گشت به سادگی قابل جبران نیست.

اکنون به مقتضای دستور قرآنی «فمن اعتدی علیکم فاعتدوا علیه بمثل ما اعتدی علیکم»، امت اسلام در معرض آزمون عزت مداری و موظف به مقابله به مثل و دادن درس عبرت به دشمنان قسم خورده خویش است؛ درسی که اگر به موقع و به اندازه به دشمن داده نشود، عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت و دشمن را جری ترخواهد کرد.

مقام معظم رهبری نیز دربیانات اخیر خود فرمودند: انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون سردار شهید سلیمانی و دیگر شهدای حادثه ی بامداد جمعه آلودند.

با توجه به نکات فوق ما امضا کنندگان این بیانیه بر موارد زیر تأکید می‌ورزیم .

1-با صراحت اعلام می‌داریم که پشت سر فرمانده کل قوا، عمار وار و شمشیردر نیام،آماده هر اقدامی جهت انتقام ازدشمن پلیدوآمریکای جهانخوارهستیم.

2-با قاطعیت اعلام می‌کنیم که کوتاهی در مجازات دشمنان خبیث و پلید کشور، خیانتی نابخشودنی در حق مردم مظلوم و ستمدیده امت اسلام و نیز ظلمی در حق مستضعفانی است که سرمایه ای بزرگ و تکیه گاهی مطمئن را از دست داده اند. «ان الله لا یحب الخائنین.»

3-ضمن تقدیر از سیلی محکم سپاه مقتدر در موشکباران پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق  و تصویب  طرح ضد استکباری در مجلس، که قبل از به خاک سپاری پیکر مطهرسردار شهید سلیمانی صورت گرفت، از مسؤولان محترم نظام می‌خواهیم که با اجرای کامل و دقیق فرامین رهبر حکیم و مقتدرانقلاب مبنی بر خروج آمریکا از منطقه غرب آسیا، ودوری از هرگونه سستی، از تجری دشمن جلوگیری به عمل آورده و با تحقق منویات رهبری موجبات اعتلای نظام اسلامی و عزت امت اسلام را فراهم آورند و بدانندکه هیچگونه سستی دراین خصوص قابل قبول نیست.

4-به آنان که هنوز دل به کمک غرب بسته اند و قدرت پوشالی غرب چشمانشان را پر نموده اعلام می‌کنیم که این است چهره واقعی جنایتکارانی که به دروغ دم از حقوق بشر و آزادی می‌زنند و با ابزار رسانه سعی در تفخیم و بزرگنمایی قدرت خویش دارند حال آن که از قدرت امت اسلامی و دست انتقام جبهه مقاومت در رعب و ترسند. و بدانند که تنها راه برون رفت از مشکلات جهان اسلام اتکا به قدرت حقیقی ایمان اسلامی و توانایی غیر قابل وصف امت اسلام است.

5-به نیروهای آمریکایی و مزدوران آنها در سرزمین‌های اسلامی هشدار می‌دهیم که هرجا که باشید و در هر زمان، انتقام سخت ایادی جبهه مقاومت بر شما نازل خواهد شد و باسرافکندگی سرزمین‌های اسلامی را ترک خواهید کرد و بدانید که اگر غلط دیگری مرتکب شوید آتش انتقام امت اسلام مضاعف خواهد گشت.

6-به مجاهدان امت اسلام در سرتاسر سرزمینهای اسلامی اعلام میکنیم که همانند نمایندگان غیور عراق که رأی به اخراج آمریکایی‌ها از کشورشان دادند برای بیرون راندن این دشمنان خبیث از سرزمینهای خود تلاش کنند و بدانند که برادرانشان در ایران آمادگی کامل برای حمایت از آنها درمقابله با مستکبران جهانی را داشته ودر انتظار روزی هستند که تمامی سرمایه‌های مستکبران در سرزمین‌های اسلامی در دست مجاهدان امت اسلام قرار بگیرد وبا اخراج کامل کفار ومشرکان از سرزمین‌های اسلامی،زمینه ظهور منجی بشریت فراهم گردد.«وعد الله الذین آمنوا منکم و عملوا الصالحات لیستخلفنهم فی الارض کما استخلف الذین من قبلهم و لیمکنن لهم دینهم الذی ارتضی لهم و لیبدلنهم من بعد خوفهم امنا یعبدوننی لا یشرکون بی شیئا».

دبیرخانه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/15285
کلیدواژه: سپاه انتقام جنایت
اخبار مرتبط

نظرات شما