رئیس شورای شهر قم:

برای اجرای پروژه کیوانفر هیچ مشکلی وجود ندارد/طرح انحراف ترافیک آماده شده است

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه طرح انحراف ترافیک پروژه آماده شده است، گفت: برای اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح خیابان امام خمینی(ره) و بلوار شهیدکیوانفر هیچ مشکلی وجود ندارد.

 عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به پروژه تقاطع کیوانفر اظهار داشت: هر کاری می تواند مخالفی داشته باشد اما آن چه که مسلم است تمام مسیر های قانونی این پروژه طی شده است.
وی ادامه داد: عملیات اجرایی و شمع‌گذاری طرح تقاطع غیرهمسطح خیابان امام خمینی(ره) و بلوار شهیدکیوانفر شروع شده است و در اجرای اصل طرح هیچ تردیدی نیست.
عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به طرح انحراف ترافیک این پروژه، گفت: طرح انحراف ترافیک این پروژه تهیه شده و در حال بررسی می باشد؛ طرح انحراف ترافیک برای جلوگیری از بسته شدن خیابان در حین اجرای پروژه است.
وی افزود: این طرح به گونه ای باید باشد که هم پروژه اجرا شود و هم عبور و مرور خودروها انجام بگیرد.
رئیس شورای شهر قم با اشاره به برخی مخالفت ها، ابراز داشت: برخی مخالف اجرای طرح به دلیل نمای حرم بودند که ما می گوئیم این پروژه زیرگذر است و صفرصفر آن هیچ مانعی برای حرم ایجاد نمی کند.
وی تاکید کرد: اجرای این پروژه از ترافیک، اتلاف وقت و هزینه و البته فشارهای روحی و روانی به مردم جلوگیری می کند همچنین باید گفت این پروژه مطالبه مردمی است.
جلالی با اشاره به اینکه برخی تبعات اجتماعی را در نظر نمی گیرند، عنوان داشت: توقف خودرو هزینه سوخت را به راننده، شهر و کشور تحمیل می کند، برخی این مسائل را در نظر نمی گیرند در حالی که این از ویژگی ها طرح است.
وی ادامه داد: اجرای این پروژه غیر از این که حمل و نقل را تسهیل می کند آثار روانی آن کاهش می یابد؛ ما هیچ مشکلی برای اجرای پروژه نمی بینیم و از همه مشکلات عبور کرده ایم.


انتهای پیام/160
http://www.qomefarda.ir/15970
اخبار مرتبط

نظرات شما