وزش باد با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت در قم

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد:  براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم دو درجه و 15 درجه است.


وی ادامه داد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد بارش برف و باران و وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان یک درجه و 11 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب دو درجه و 21 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کوه سفید با دو درجه و منطقه فدک با 22 درجه بود.

انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/16324
اخبار مرتبط

نظرات شما