کادر درمانی درسنگر جهاد علیه کرونا غرور آفریدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم، با صدور پیامی ضمن تجلیل از تلاش مخلصانه کادر درمانی در سنگر جهاد و مبارزه با ویروس کرونا، تاکید کرد که کادر درمانی در کمال صداقت و خلوص در جهاد علیه کرونا غرور آفریدند.

محمدرضا قدیر در این پیام که نسخه ای از آن جمعه شب در اختیار ایرنا قرار گرفته، آورده‌است: خدمت صادقانه و خالصانه به مردم از اهداف بنیادین و آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و سعادتی است که اجر الهی و دعای خیر مردم را برای خادمان متعهد به آن، به همراه دارد.

پیام حاکیست: در این عرصه جهادی مبارزه با این ویروس بی رحم، شما خادمان بهداشت و سلامت در عرصه پیشگیری، غربالگری و مراقبت، اقدامی ارزشمند را در کارنامه خود ثبت نمودید که این عملکرد تحسین برانگیز، هیچگاه فراموش نخواهد شد.

در ادامه پیام آمده‌است: چه غرورآفرینند عزیزان پزشک، پرستار، مراقب بهداشت، بهداشت کار ، ماما، بهورز و کلیه پرسنل زحمتکش حوزه بهداشت که در کمال صداقت و خلوص، درجهت تحقق اهداف عالی بهداشت و سلامت ، از هیچ کوششی دریغ نکرده  و با پذیرش مسئولیتهای سنگین در خط مقدم اما مظلومانه و بی ریا و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران به خدمت رسانی به خلق خدا مشغولند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در پیام خود تاکید کرده‌است: بدین وسیله مراتب سپاس خود را  از تلاش‌ها، زحمات و مجاهدتهای ارزشمند شما عزیزان در  اجرای طرح  بسیج ملی کنترل ویروس کرونا و غربالگری تقدیم می دارم و از درگاه ذات اقدس الهی، عزت، سلامت و سربلندی شما رامسئلت دارم.

به گزارش ایرنا، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تا ساعت ۱۴ روز پانزدهم فروردین‌ماه، ۵۳ هزارنفر در کشور به‌طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و سه هزار و ۲۹۴  نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۷هزار و ۹۳۵ نفر نیز بهبودیافته‌اند.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش‌شماره ۰۲۵) تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/17997
اخبار مرتبط

نظرات شما